|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slabost in ostali znaki
10.10.2006 9:35:00   
Jasy
Zanima me kdaj so se vam je začela slabost? Sem v 5. tednu in imam zelo občutljive prsi in zaspana sem čez cel dan, o čem drugem pa ni duha ne sluha.

Kako je bilo pri vas, ko ste bile na začetku nosečosti?

lp

Jasy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slabost in ostali znaki
10.10.2006 9:58:23   
Anonimen
Jasy, mene je kasneje okoli 7-8 tedna malo bilo slabo, predvsem zjutraj, pa še to le mogoče 1X tedensko, bruhala sem samo enkrat. Drugače sem bila kot rožica. Kasneje okoli 10 tedna so me nehale boleti tudi joškice, me je pa občasno špikalo spodaj, saj me še sedaj vendar ne tako močno in pogosto. Trebušček pa so vsi opazili šele okoli 15-16 tedna.

Ne skrbi toliko in uživaj!

Lp, jjasna

(odgovor članu Jasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slabost in ostali znaki
10.10.2006 10:07:02   
Katrin
Moj prvi pokazatelj nosečnosti so bile bolj napete in občutljive prsi, slabo mi ni bilo pa nikoli ! Bila pa sem vseh devet mesecev bolj utrujena, ker sem imela zelo nizek pritisk!

Drži se! user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slabost in ostali znaki
10.10.2006 11:01:22   
mtina
Meni je postalo slabo v 7. ali 8. tednu. Kar kmalu.

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slabost in ostali znaki
10.10.2006 11:52:00   
zrak
jaz sem nekje 5 -6 teden,,,in hurra  user posted image za zdaj nič slabosti.. prsa me bolijo za umret in končno imam velike joške user posted image user posted image , rastejo kot kvas.. sem pač bolj drobna in zdaj te joške user posted image user posted image  lepo lepo

občasno imam malo vrtoglavice, dol me špikne in to je vse...

v četrek 12.10. pa imam pregled., komaj čakam, upam da se bo kaj videlo.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?