|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izvenmaternična nosečnost
6.10.2006 8:37:43   
heli23
Lep pozdrav

Imam kar nekaj težav, in me vse skupaj že malo skrbi! Menstruacijo imam čist neredno, vbistvu jo sploh nimam, oz.jo mam na tri mesece, ko mi g.predpiše neke tablete da mi pospeši m. Kajti imam policistične jajčnike! In sedaj je zopet minilo 3 mesece od zadnjega pregleda in še vedno nimam m.! Ampak sedaj so se začele bolečine v predelu jajčnikov in imam občutek kot da mam skoz napihnjen trebuh. Zanima me ali je možno da imam izv.maternično nosečnost, saj se z mojim trudima da bi nama ratalo! Kakšni so sploh znaki? Skrbi me da je nekaj resno narobe!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izvenmaternična nosečnost
6.10.2006 9:53:05   
Linda25
Upam, da bo vse o.k. Nimam izkušenj z IMN.
Mogoče je vzrok za neredne Muser posted image  v tem, da nimaš ovulacije...

Držim pesti, da bo vse okej.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izvenmaternična nosečnost
6.10.2006 19:04:48   
andreja2000
Pri izven maternični nosečnosti se bolečine stopnjujejo user posted image user posted image user posted image in so vedno hujše.Običajno pa prie tudi do krvavitve.user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izvenmaternična nosečnost
7.10.2006 22:51:23   
Wahoo RR
ni pravil...če nisi sigurna , pojdi na pregled...

jaz sem jo imela...brez bolečin in brez krvavitev...samo moja intuicija...in hvalabogu da sem šla še isti dan na pregled...naslednje dan sem bila že operirana...tako za las je šlo...

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izvenmaternična nosečnost
8.10.2006 20:42:00   
heli23
Če imam izv.mat.nosečnost, a je možno da test nosečnosti vseeno pokaže negativno ?  Ker sem ga namreč opravila in je neg., sam imam vseeno čuden občutek!!!

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izvenmaternična nosečnost
8.10.2006 22:45:20   
Wahoo RR
tukaj je potem samo vprašanje o sigurnosti testa...

izvenmaternična nosečnost je čisto prava nosečnost...po domače pač pomeni, da plod ni prišel na pravo mesto, ampak se je zagozdil v jajcevodu...




_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?