|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košara za v voziček
18.4.2007 13:48:18   
Maleal
Zanima me ali naj ima novorojenček zdaj,ko bo toplo oz.vroče v vozičku košaro (tisto,ki je primerna nekje do 3 mesecev) ali ga naj dam v voziček brez košare,l.p.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 13:51:38   
juniorka
Jaz se še tudi odločam, se pridružujem vprašanju-upam, da ne zamerišuser posted image !

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 13:52:00   
Slončica
Definitivno v košaro,ker mora ležat na ravnem

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 14:08:47   
Luns
Če se voziček da v vodoravni položaj, košara ni nujno potrebna.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 16:12:55   
2 Sraki
Res je, če imate voziček, pri katerem se da popolnoma naslonjalo dati v vodoravni položaj potem ni nujno potrebna. Vendar košaro lahko uporabite tudi namesto posteljice in je ful fino, ker se dojenček počuti bolj varnega, ker ima v njej zelo malo prostora.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 17:07:13   
Putka
Jaz imam košaro, se mi zdi precej bolj komfortna in zračna kot spuščeni vozički. Pa se za ročaje se lepo prenaša, kot je zgoraj napisano pa baby čez dan lahko notri spi.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 18:07:07   
LUNA06
Jaz bi dala vseeno v košaro, že zato ker use skup pride pol bol mehko in stabilno.Pa sej ni treba da maš pokrito čez.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 21:00:37   
N _ B
Košaro. Predvsem čez poletje je otrok veliko zunaj in ima v košari kvalitetno ležišče. Naša se je v košari toliko razvadila, da, ko smo jo pri 4-5 mesecih dali v športni del je znorela, ker se je počutila utesnjeno. Sploh ni hotela biti v vozičku. Športni del ji je postal zanimiv, ko je enkrat sedela.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Košara za v voziček
18.4.2007 21:52:47   
eya
Jaz sem tudi ZA košaro, ker je bolje, če user posted image  leži v njej na sprehodih kot pa v športnem delu ali lupinici.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?