|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 11:46:20   
Adelina
Torej kje ste kupile bodije na preklop za dojenčka. Predvsem Ljubljana in Dolenjska. Gledala sem jih v H&M, pa se mi zdijo kar dragi-1500, seveda če se dobijo kje kaj ceneje za solidno kvaliteto. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 12:05:41   
BLAŽIKA
Dvomimuser posted image da boš našla kje cenejše pa še takšne dobre kvalitete kot v h&m.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 12:51:01   
najina pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Dvomimuser posted image da boš našla kje cenejše pa še takšne dobre kvalitete kot v h&m.

se strinjam,tut jst kupujem v h&m-mu in sem z cotkam ful zadovolna....user posted image drugače imaš bodije na preklop tudi v E.leclerc-u,pa v pikapolonici,arielu in beby centru,...

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 12:54:51   
emaa
Bodiji na preklop so poceni v Leclercu, dva za 995 SIT, z dolgimi rokavi, jih je moj ravno prejšnjio teden prinesel.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 12:56:30   
kimba
Jaz sem jih kupovala v Tosami na Viru pri Domžalah, kjer imajo svojo trgovino in imajo tudi oblačila za najmlajše. Cena pa je bila nekaj čez jurja. Pokliči in vprašaj za ceno.


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 13:00:29   
Olivija
se strinjam, midva sva jih tudi kupila v Leclercu, tudi čisto mičkene (50/52) in so zelo lepo ohranjeni, trenutno jih nosi že četrti user posted image .

Jaz bi pogledala še v Pikapolonici, kjer imajo tudi ugodne bodije. Sem pa jaz našim dvema kupila tudi kakšne za čez glavo in nismo nikoli imeli težav.

LP

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 15:28:29   
anitaz
Pa v Sparu jih imajo tudi.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 16:28:59   
Strawberrie Cherrie
jaz sem jih nekaj kupila v arielu - 1800sit po komadu, sam so mi ful luštkani...

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bodiji na preklop-kje
23.10.2006 17:53:12   
eya
Meni so fajn od CLARa, dobi se jih v Baby centru, tudi cena je dokaj normalna... So pa malo večje številke, se mi zdi.

london_paris, ti imaš pa fajn datum za PDP...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?