|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   waldorfski vrtec
21.10.2006 20:56:22   
soncicaT
Mene zanima, a ima katera otroka v tem vrtcu in kako je?

Nekaj časa nazaj je ena napisala stevilko tega vrtca, pa če tista bere bi jo prosila, če bi mi jo lahko posredovala...tistega posta ne najdem.

Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: waldorfski vrtec
21.10.2006 22:22:57   
StBarbara
Zdravo,
tu je njihova spletna stran: http://www.waldorfski-vrtec.si/index.html, imajo pa tudi igralne urice, kjer se lahko prijaviš in spoznaš delo, način njihovega varstva.

LP user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: waldorfski vrtec
21.10.2006 23:04:53   
Anonimen
A mi lahko katera prosim pove, koliko stane waldorfski vrtec?

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: waldorfski vrtec
22.10.2006 9:05:38   
soncicaT
Ja, saj za Ljubljano sem videla. Za Maribor pa ne najdem spletne strani..niti kontakta?user posted image

Koliko pa stane pa nimam pojma.

Lp

< Sporočilo je popravil soncicaT -- 22.10.2006 9:08:55 >

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: waldorfski vrtec
22.10.2006 9:22:39   
triša
SončicaT če klikneš link od W. vrtca v Ljubljani se ti na levi strani odpre več zavihkov,klikni na zavihek povezave in dobiš povezavo za W. vrtec v Mariboru.

Mene pa zanima do kdaj delajo v tem vrtcu, ker sem slišala da baje samo do 15.30??

Moj mož je imel prvega otroka v tem vrtcu in pravi, do je super, zelo umirjeno, delajo samo z naravnimi materiali, berejo veliko pravljic. Način vzgojnega dela pa poteka preko vzgleda vzgojiteljice.. npr. ona se vsede in se začne igrati in otroci jo posnemajo, veliko je samoaktivnosri in samoiniciative otrok.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: waldorfski vrtec
22.10.2006 16:43:52   
soncicaT
Triša saj sem, vendar ni nobenega  kontakta...le naslov..kje je sedez waldorfske pedagogike.user posted image

Jaz bi jim mailala ali jih najprej sploh poklicala. No sicer pa se res lahko tja zapeljem, vendar ne vem kdaj so uradne ure.




(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: waldorfski vrtec
22.10.2006 18:02:33   
Anonimen
delajo samo z naravnimi materiali,


Kako to misliš? Nikjer ni nobene plastike ali kako to misliš?

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: waldorfski vrtec
22.10.2006 20:26:43   
Anonimen
No, telefonska številka Waldorfskega vrtca je 02/ 421 53 50.
V torek, 24.oktobra ob 18.00 uri pa bo v čitalnici Bled predstavitev dela waldorfskega učitelja, če te zanima in imaš možnost iti poslušat.
Jaz sem ravno delala seminar na temo Waldorfskega vrtca, osnovne šole in gimnazije in moram reči, da me zelo zanima.
Na tej telefonski se lahko dogovoriš za individualen ogled vrtca, kakor vem dopoldan, ko so tam otroci ali popoldan, ko jih ni.
Tudi jaz ti svetujem obisk njihovih uric z otrokom v popoldanskem času, da vidiš kako poteka ta njihova pedagogika.

Lp, Daša

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: waldorfski vrtec
22.10.2006 21:22:35   
triša
Ja pa res ni nobene številke, vprašaj na tel. informacije. Nimajo nobene plastike in raznih PVC materialov, samo les in druge naravne materiale...

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: waldorfski vrtec
22.10.2006 22:38:07   
Anonimen
Za Maribor je stran www.waldorfski-vrtec.org

LP

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?