|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.10.2006 9:38:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
7.10.2006 11:23:11   
AnkaM
Hm, tudi v privat varstvu so otroci prenašajo vse vrste bolezni.
Razen če je otrok sam ali pa sta samo dva. Sicer pa moram rečt, da ni neke strašne razlike. Manj otrok, manj virusov, ampak mala skupina občutljivih otrok je po naših izkušnjah in po izkušnjah kolegov, ki so imeli otroke v privat varstvu že dovolj.

Koliko pa je stara?

Poskusi tudi z kakšnimi alternativnimi pristopi k zdravljenju....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
7.10.2006 12:32:28   
*SINI*
Hi,

jaz ti z varstvom žal ne morem pomagati, ker smo iz MB.

Glede težav z dihali pa ti lahko povem za ene kapsule ki jih otrok jemlje 3 mesece in to prvih deset dni.  Imenujejo se Bronho-munal 3,5mg.

lp,
sandra

_____________________________

Love is like a mustard seed;
planted by God
and watered by men ...


(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.10.2006 12:44:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *SINI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
7.10.2006 12:44:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
7.10.2006 13:50:39   
Olivija
glede varstva ti sicer ne morem pomagat, a si že premislila o oglasu v kakšnem časopisu?

Moja sestra je imela tudi kronične bronhitise, prvič je bila v bonici pri 6. mesecih in potem še enkrat nekaj mesecev kasneje. Od tretjega leta naprej je pa hodila v vrtec in bronhitisi so se ji ponavljali do kakšnega 5. leta. user posted image Je pa takrat bila vedno doma in nikoli več ji ni bilo treba v bolnico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
7.10.2006 14:34:06   
tažana
varstvo:
na pedagoški obesi listke, da iščeš absolventko, za varstvo na domu! jest sem 2 leti nazaj na tak način dobila delouser posted image .
aja za plačilo se boš pa itak potem zmenila

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
7.10.2006 22:11:54   
Anonimen
js bi na vašem mestu probala s kakim alternativnim zdravljenjem recimo homeopatijo

(odgovor članu tažana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
8.10.2006 12:46:41   
Anonimen
za tiste bolezni katere sem takrat omenila (bronhiolitis žal ni bil med njimi) in sedaj začnemo z novo kuro, ki naravnana na bronhiolitis.


Ja, lara, saj to itak. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
9.10.2006 10:13:33   
pinki3
Zivjo!

Tudi jaz ti zal ne morem pomagati z varstvom. Poznam pa problem z bronhiolitisom. Mi smo ga imeli pred slabima dvema letoma. Mali je bil en teden na kisiku. Potem je bil dva meseca doma. Ko je sel spet v vrtec, je bil po treh dneh ze spet doma s pljucnico - in nazaj v bolnico. Potem smo ga imeli doma, pazila ga je neka gospa, ki smo jo dobili precej nakljucno - mama neke znanke, ki je ostala brez sluzbe. Bilo je super in bolezen se ni vec ponovila. Imel je se dva blazja bronhitisa - obakrat brez bolnice in celo brez vrocine (prej je imel vrocino 40+, da mu je sploh nismo mogli zbiti). Tudi ga imam na homeopatiji in misli, da malo pomaga (morda tudi veliko, tezko ocenim). Vem, da si cisto prestrasena, ko se ti to zgodi, ampak res pomaga, ce ni v vrtcu. Nam so rekli, da se do 3. leta pljucka toliko razvijejo, da gre lahko v vrtec. Letos je sel spet v vrtec, pa bomo videli. Za zdaj smo ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
10.10.2006 11:44:33   
adri
Pozdravljena!
Če še rabite varstvo, me lahko pokličete na 041896518..Adrijana. Imam veliko izkušenj z varstvom, sem študentka z veliko prostega časa. Sem iz Bežigrada.

Lep dan

(odgovor članu pinki3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RES RABIM VAŠO POMOČ!
15.10.2006 9:48:33   
mala zirafa
Moja kolegica nudi privat varstvo, sicer na obali in mi je rekla da so tudi njeni otroci prehlajeni ravno tako kot v vrtcu.Tako da se temu ne moreš izognit, ker se virusi prenašajo preko igrač in kihanja.Odvisno koliko otrok pazi varuška.če bi pazila samo tvojo hčerko  po mojem ni problema.

(odgovor članu adri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
16.10.2006 11:12:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?