|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je....ti strije:)
13.11.2006 9:57:45   
Anonimen
ja user posted image  jim....res...sm mela do 7. mesca tko lep buhi, nobene strije..NIČ::: potem pa je začel trebuh kar pokat pa notranja stran stegen do kolen dol pa na bokih in še dve strije na riti!!!
ja to sm poj vse dobla...trebuh mam tak kot bi me nekdo z nožem rezal cela spodnja stran do popka pa na bokih pa stegnih..joj......
upamda bodo zginle:)user posted image user posted image

sicer pa sm se mogla kar spijaznit..kar je je..aja da bi bla pa kakšna krema za srije po porodu a to obstaja....kaj jz vem?!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je....ti strije:)
13.11.2006 10:07:44   
cuma
Ups, to pa ni fajnuser posted image ! Za kremo ne bi vedela, vem pa , da s časom zbledijo in se jih bistveno manj vidi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je....ti strije:)
13.11.2006 11:00:33   
cinci

upamda bodo zginle:)user posted image user posted image

ne bodo, verjemi mi-brezveze se obremenjevat,važn da so otroci zdravi-al kakouser posted image
sej priznam jst sem se tud sekirala,sam kaj naj zdejuser posted image user posted image  
....mislm da je edina rešitev kak plastični kirurguser posted image user posted image ...

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je....ti strije:)
13.11.2006 13:26:04   
Anonimen
ja itak da je važno da je mali zdrav samo kaj čem..mah sj bo bom pa mal šekastauser posted image user posted image

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je....ti strije:)
13.11.2006 13:30:07   
tulip
user posted image  Žal mi je, da se to dogaja, ampak tudi to je davek na materinstvo.... v zameno dobiš neizmerno ljubezen, kar pa tudi ni kar tako...
A vendar... Strije bodo sčasoma zbledele, da bodo manj vidne in tudi sama jih boš manj opazila - boš polno zaposlena z drugimi stvarmi user posted image user posted image ! Ti kar nadaljuj mazanje telesa z vlažilnimi kremami, mandljevim oljem ali čem podobnim, da bo koža bolj elastična in tudi občutek bo boljši.
Pa ne se preveč sekirat, nima smisla in ne pomaga!user posted image

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.11.2006 9:52:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je....ti strije:)
14.11.2006 11:50:50   
najina pikica*
joj to pa res ni fajn..user posted image ...no jst sicer "še zaenkrat" nimam po bušiju še nobene strije,upam,da se mi ne ponovi tvoja zgodbauser posted image ,čisto druga pesem pa je po zadnjici tm jih je pa tok da jih še preštet ne morm...pampak se tolažim,k je en napisala da zbledijo in se tok ne poznajo user posted image  ....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je....ti strije:)
14.11.2006 14:40:17   
tinkatonka
To je skoraj tako, kot da bi jaz napisala post pred cca 10-11 meseci. Do 30 tedna sem imela tako lep trebušček - za v reklamo. No potem se je pa začelo - pokanje kože od popka, nad popkom, po stegnih, na bokih, prsih,....Pa sem se vsak dan 2× mazala z oljem in kremami. Na koncu sem bila taka, da se po tuširanju sploh nisem več mogla pogledat v ogledalo, tako mi je bilo hudouser posted image . Ko se je rodil Anej pa sem v trenutku na vse pozabila.user posted image Res je na koncu koncev samo važno, da imaš zdravega otroka. Vem, ker sem v porodnišnici samo jokala, ker je bil sinko bolan in izgubila mleko, si naredila na stotine sivih las, pa še par živcev nakražljala. No Anej je sedaj zdrav nagajiv fantiček, ki ga brigajo moje strije. user posted image

Zdaj skoraj 9 mesecev po porodu, se strije vidijo manj, traja da se sprijazniš z njimi, ampak ko te bo vsako jutro otrok počakal v posteljici z nasmehom na ustih, ko te bo zagledal, boš vse pozabila. Spomni se mojih besed, ko boš obupavala nad videnim v ogledalu. Lepe smo že zaradi tega ker smo MAME, ker izžarevamo srečo, ki jo uživamo v materinstvu.

Srečno!

Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?