|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice Pretty Baby
13.10.2006 18:07:24   
sonce21
A jih je že katera sprobala, kakšne se vam zdijo? Je kar ugodna cena v Sparu, tako da prosim za mnenje.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice Pretty Baby
13.10.2006 19:15:08   
najina pikica*
jst jih še nism probala pa tut mene zanima kako se obnesejo user posted image
punce a ni cortkana reklama,tisti mali žapčki plešejo kan kan user posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice Pretty Baby
13.10.2006 19:35:44   
flecker1
Danes sm kupla in sem jo previla s to pleničko, rečem lahko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image So mehke za razliko od Mullerja, tako da mislim da bomo odslej to znamko uporabljali

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice Pretty Baby
13.10.2006 20:34:01   
Anonimen
kok je pa cena? a obstajajo tut za 16 kg težke malčke take na hlačke?

(odgovor članu flecker1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice Pretty Baby
13.10.2006 20:53:46   
sonce21
Cena je 1999 SIT, imajo pa tri velikosti, nevem točno kakšne - poglej v zadnji šparov katalog (bi jaz pogledala pa ga nimam več).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice Pretty Baby
13.10.2006 21:44:37   
Pingvinčica
Jaz jih v SLO še nisem kupila, ker jih niso imeli. Kupila v Avstriji in bile super. Tko da jih bomo tudi sedaj kupili. Upam, da so iste kvalitete.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice Pretty Baby
13.10.2006 23:52:30   
šnucika
Kako pa je z elastičnostjo-imajo elastičen rob ali tudi trakove za pričvrstitev?

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice Pretty Baby
14.10.2006 10:05:43   
arielca
LARA, obstajajo tudi v junior velikosti (12-25 kg), v paketu jih je 42, cena 1999 SIT.

šnucika, pleničke so narejene na hlačke in po opisu sodeč imajo elastičen rob.

Jih še nismo sprobali, ker mamo še Pamperske na zalogi, ampak potem pa sigurno poskusmo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice Pretty Baby
14.10.2006 10:58:04   
natalia
smo jih sprobali in smo zadovoljni. so mehke in tanjše, robovi so elastični in pasovi so tudi elastični, s tem da ježki bolj tak držijo, moraš jih fejst pričvrstit. so o.k.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice Pretty Baby
14.10.2006 11:13:44   
Lenka_
Vse lepo in prav samo mene pa najbolj moti v reklami: "po promocijski ceni"A to pomeni da zdaj ko bomo jih na vlko začeli kupovat da bo pa cena zrasla? Ne razumem tega najbolj.

_____________________________

http://a-lenka.moj-album.com

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice Pretty Baby
14.10.2006 14:12:03   
Anonimen
hehe za pokakat! to so čist iste plenice k lumpiji! sem šla prov na embalažo gledat če je isti proizvajalc. pa je na lumpijih naveden proizvajalc, neki italijanski, na teh pa samo piše narejeno v eu za spar! plenice so pa res identične, z istimi vzorci in vse! edino v tem momentu se razlikuje cena v šparu so 1999 sit v merkatorju pa 2199 sit! :))) js sem zadovoljna :)

(odgovor članu Lenka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice Pretty Baby
15.10.2006 21:24:00   
lolipop
Mi je danes zmankal vseh - Mullerjevih, Pampersovih, Moltex. Sem mojmu naročila, da prinese Pretty baby. Do zdaj zadovoljna. Jutri zjutraj bomo pa videli, ali tudi dobro držijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plenice Pretty Baby
16.10.2006 10:27:06   
sonce21
Tudi sama sem jih kupila in sprobala. So OK, tanjše od DM-ovih in Mullerjevih. Sem na blagajni v Sparu vprašala, če se bo cena spremenila in mi je prodajalka dejala, da zaenkrat še niso dobili dobenega dopisa o spremembi cene in da bo cena verjetno ostala enaka, kvečjemu bodo še cenejše. Upam da bo res takouser posted image

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plenice Pretty Baby
16.10.2006 21:57:08   
lolipop
Uspešno je prestala noč in jutranjo kaaaaaaaaaaaaako. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plenice Pretty Baby
18.10.2006 11:40:31   
Lara28
Uporabljamo jih 4 dni in rezultat je dober. Ne premočijo, ponoči zdržijo brez težav, ne smrdijo. Prej smo uporabljali Mullerjeve. T so zelo podobne, celo še malo tanjše. Mi smop zadovoljni in ker je Muller v MB samo v centru mesta bomo kar na te prešaltali zaenkrat. Seveda če se ne bo cena dvignila!  

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plenice Pretty Baby
20.10.2006 10:12:08   
šnucika
Včeraj kupili,sprobali....so kar v redu,kot so že predhodnice napisale.Moti me edino,da so zelo široke čez trebušček....čisto do konca jih moram zatisnit,da ji na mahedrajouser posted image ...no,porabili joh bomo.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plenice Pretty Baby
20.10.2006 14:50:26   
tanyak
te pleničke so iste k lumpi plenice....isti motiv, ista plenička....mislim da se tle nekdo heca....no če so ok pol vredu, sam noro se mi zdi če gre za ene in iste pleničke da jih tok na vlko promovirajo...

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?