|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobje in vročina
23.10.2006 19:08:49   
trdozimc
Našemu malčku smo včeraj odkrili zgornji zobek (skozi smo pričakovali spodnjegauser posted image ) in spodnji je danes tudi res pribuckal na svet.
No in poleg dveh zob v parih dnevih, se je danes pojavila tudi precej visoka temperatura (38,6 merjeno v ritki), pa mi je ful čudno, da bi bil prehlajen, ker je kar odporen, pa tudi kakih drugih znakov ne kaže - v glavnem, ali je po vaših (ne zdravniških) izkušnjah sploh možna tako visoka temperatura zaradi zob?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobje in vročina
23.10.2006 19:14:09   
šnucika
Mi smo dobili v zanjih treh tednih dva zobka.Brez vročine.
Sicer je po izrastu prvega zakuhala...pa sem mislila,da je to zobek....dokler se iz 38.5 ni dvignila na 39.5 in je nisem mogla več zbiti...končali pri dežurnem z diagnozo adenoviroza in zagotovilom,da od zobkov ni vročine.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobje in vročina
23.10.2006 19:17:56   
NRMM
Tudi mi smo zakuhali v petek na 38,7 merjeno pod pazduho (v ritki 39,2) brez kakršnih koli znakov prehlada ipd, tudi zdravnica ni nič ugotovila.Tudi bila je ful ok volje, jedla normalno ipd. In evo zvečer vročina izginila, zobek pa zunaj user posted image .

Pravijo, da vročina mehča dlesni.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobje in vročina
23.10.2006 19:23:00   
trdozimc
Ja šnucika, vem da zdravniki vztrajno zatrjujejo, da zaradi zob ni vročine, kljub temu, da izkušnje mamic že stoletja govorijo drugače.
Upam, da so res zobje in bo jutri bolje.user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobje in vročina
23.10.2006 19:58:21   
mml
Jaz sem bila že 3x skoraj prepričana, da ima user posted image  vročino zaradi zob user posted image , pa nič od tega...1. je bila 6. bolezen, 2. okužba mehurja/ledvic, 3. verjetno prehlad. Ko sta zrasli spodnji 1. pa sploh ni imela težav. So pa sedaj na pohudo zgornji desni 1. in 2., malo za njima pa še leva 1. (vsaj tako se vidi,..) Kdaj in kako bo pa sporočim

aja...pa v ZDA vsako leto nekaj 100 otrok umre, ker so mame prepričane, da imajo vročino, ker jim rastejo zobje user posted image . Skratka previdnost pri vročini ni odveč...tudi če rastejo zobje

< Sporočilo je popravil mml -- 23.10.2006 19:59:47 >


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobje in vročina
23.10.2006 21:11:19   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

Ja šnucika, vem da zdravniki vztrajno zatrjujejo, da zaradi zob ni vročine, kljub temu, da izkušnje mamic že stoletja govorijo drugače.
Upam, da so res zobje in bo jutri bolje.user posted image


Tako kot je napisala mml,sem tudi jaz bila septembra prepričana,da prihaja zobek,ker je zakuhala,pa je cel dan kuhala in nobenih drugih znakov,zvečer že na 40,zato sem jo peljala k dežurnemu,kjer me je nadrla- kje smo bili cel dan.Da od zob ni vročine....in krvni test je potrdil virus in res je bila 6. bolezen.
Potem je čez en mesec prišel prvi zobek,s hudo tečnobo,ampak brez vročine.In čez en teden je zakuhala....spet cel dan,pa sem mislili,da je ziher zobek.Spet nič boljše in ob 23h smo končali na urgenci,ker ji nisem sama mogla zbiti vročine pod 39.5...in spet sem jih slišala,kaj si mislim,da od zob ni vročine...in smo prebolevali adenovirozo,ki se je vlekla kar 8 dni!Po virozi je pa dobila drugi zobek,brez vročine.
Tako,da verjetno niti pomislila ne bom več ne zobke,ko bo dobila vročino.....čeprav sem bila prepričana,da jo lahko imajo.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobje in vročina
24.10.2006 8:14:30   
modrooka
Je možno ja.

Lep dan,
modrooka.

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobje in vročina
24.10.2006 8:51:07   
Luns
Midva sva bila včeraj pri zdravniku, vročina 39,5, mali živahen, apetit normalen. Izvidi vredu v krvi nič, diagnoza: verjetno kočniki. Je pa pri nas ponavadi kak dan vročine, čez dva ali tri dni pa pride zob.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobje in vročina
24.10.2006 19:12:19   
trdozimc
No, punce, da vam sporočim, kaj se z nami dogaja. Malemu tudi danes ni padla temperatura (drugih simptomov še vedno nima), zato sem ga peljala k pediatrinji. Mu je odprla usta in ima spodnjo in zgornjo čeljust odprto zaradi zobkov - O to bo pa lahko zaradi zobkov - je rekla sama od sebe. Potem nas je dala, še na krvno preiskavo in ugotovila, da ima vseeno virozo.
Zdaj pridno zbijamo PREvisoko temperaturo, kar smo že prej počeli in to je to.
Upam, da bo kmalu bolje, ker je res bošček.
Držite se!

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?