|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Msn naslovi
25.12.2006 10:22:32   
Preprosta
Pozdravljene jaz sem Anja sem stara 26 let a je mogoče kera taka da bi dala msn če ga ima da bi kako rekle zdaj med prazniki in zdaj ko je zima da nam nebo dolgčas no pišite kaj dijo pa vesele praznike
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Msn naslovi
25.12.2006 13:52:21   
Anonimen
moj je toplice@hotmail.com stara sem 31 mam 3 leta starga mateja

(odgovor članu Preprosta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Msn naslovi
25.12.2006 14:28:53   
dulcinea
Jst bi pa moderatorjem predlagala, da se nekje v profilu da možnost, da damo še naš MSN naslov gor (kdor hoče seveda), ker eni zelo radi klepetamo v živo.

Lepo praznujte še naprej, Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Msn naslovi
25.12.2006 17:14:27   
Samoyedka
Še moj naslov: samoyedka@hotmail.com ali samoyedslo@yahoo.com Sem pa ponavadi bolj proti večeru gor, čeprav dosegljiva cel dan user posted image Stara sem pa 27 let, imam 4,5 mesece starega sinka pa kupe domačih živali 

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?