|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj pregledi pri G?
26.10.2006 16:17:38   
petruskaL
Zdravo punce,
jaz imam eno vprašanje, včeraj sem imela zadnji pregled pri G, noseča sem 39t 1d, napotnico za porodnišnico mam že kar nekaj časa, včeraj pa mi G reče, naj se grem 30.okt. kar v porodnišnico pokazat, ker ona ne sme pregledat plodovnice in naj tam rečem, da mi je trebuh otrdeval celo noč, ter da bodo potem mojo nosečnost vodili v porodnišnici....
Slišala pa sem, da bi moral osebni G voditi nosečnost do 14 dni po PDP po zakonu...

Zdaj pa me skrbi, da me bodo v porodnišnic zavrnili....
Ima katera kakšne izkušnje s tem...
Mimogrede je pa res, da imam do porodnišnice 10 min vožnje do G pa 1,5 ure...
Kaj naj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj pregledi pri G?
26.10.2006 16:49:02   
Pikabu
Jaz sicer nimam izkušnje s tem, ker hodim že na preglede v bolnico. S pa malo spomnim, ko so druge pripovedovale, da gredo na PDP tudi se v bolnico pokazat. Se mi zdi, da imajo to zelo različno. Eni G naročajo tudi po PDP-ju še k sebi, eni pa na dan PDP-ja pošljejo kar v porodnišnico. V porodnišnici te ne morejo nič zavrniti. Jaz bi na tvojem mestu šla kar lepo v porodnišnico, pa bodo že tam povedali, kako naprej. Glede vožnje je pa itak bolje tako, da zdaj hodiš v porodnišnico, ker bodo pregledi pogostejši, če se prej nič ne zgodi.

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj pregledi pri G?
26.10.2006 17:35:23   
Mateja82
Mene je moja ginekologina poslala na nadaljne preglede v porodnišnico. Spremljala me je do PDP  nisem imela nobenih zapletov ,ostalih 14 dni čez rok pa porodnišnica. Pomoje te ne bojo zavrnili, če ti je tako rekla potem te  bodo že morali  sprejeti. Meni ni nihče nič komliciral.

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 26.10.2006 17:36:31 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj pregledi pri G?
26.10.2006 18:00:16   
petruskaL
Hvala, samo še nekaj...
potemtakem rečem, da me pošilja G in kaj se je pametno v tem primeru naročit al pač kr uletiš?

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do kdaj pregledi pri G?
26.10.2006 18:40:09   
Anonimen
Tudi jaz imam rok 1.11., zadnji pregled pri svojem ginekologu sem imela prejšnji teden. Moj ginekolog dela tudi v ce porodnišnici, pa še dežuren je 1. in sva se zmenila, da se oglasim naokoli tega dne, potem bomo pa videli kako in kaj naprej.

(odgovor članu petruskaL)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do kdaj pregledi pri G?
26.10.2006 20:27:12   
lelaval
Naj bi bilo tako, da do PDP-ja preglede opravlja G, na dan PDP pa greš v porodnišnico (če ne greš že prej) in do poroda hodiš v porodnišnico.

Sama sem 3x šla pred PDP rodit, tako, da izkušenj s tem ravno nimam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?