|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avokado, mango
3.11.2006 8:29:48   
eya
Kako ga naredim za 7mesečnika? Lahko samo naribam?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avokado, mango
3.11.2006 9:03:13   
barbaram
živ,
ja, jst bi rekla, da samo naribaš, oz. avokado zmečkaš (mora bit zelo zrel), mango pa dobro "obdelaj", ker ima dolga "vlakna", da se mu pri jedi ne zataknejo.
ja, pa dober tek seveda!!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avokado, mango
3.11.2006 11:17:39   
fionaP
Avokado je super tudi v kombinaciji z banano. Dober tek!

(odgovor članu barbaram)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avokado, mango
3.11.2006 11:35:45   
Mateja82
mango - jaz sem ga kar spasirala ker ima res dolga  vlakna pa banano sem zraven pretlačla. user posted image     ima to zelo rada.  Lahko pa poskusiš še kakšno drugo kombinacijo sadja, malo eksperimentiraš.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avokado, mango
3.11.2006 20:58:09   
sarazan
Jaz tudi mango zmiksam, zraven pretlačim banano, potem pa dodam še kuhan riž. Tako kašico ima moja Sara zelo rada.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avokado, mango
3.11.2006 21:57:25   
eya
Hvala za odgovore, super ste!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avokado, mango
6.11.2006 17:42:19   
Darči76
Avokado je zelo dobra kombinacija skupaj s skuto.
Dober tek!

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avokado, mango
9.11.2006 20:01:43   
Anonimen
jaz zmečem v sesekljalnik mango, banano, jabolko, piškotke, grozdje, odvisno pač kakšno sadje imam doma.

Za avokado enako kot za mango.

Rada pa namesto bebi piškotkov uporabim ovsene kosmiče od alnature. Oves je namreč odlična hrana za razvijajoče se možgane.

(odgovor članu Darči76)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avokado, mango
9.11.2006 21:36:51   
Dja
Naš 5-mesečnik je danes poskusil nastgano jabolko in s paličnim mešalnikom obdelan mango in mu je teknilo. Zdravnica me je opozorila, da je banana manj primerna, ker zadnje čase pri več otrocih povzroči alergijo. Banano zlasti v deželah, kjer je to domač sadež, dajejo otrokom šele po drugem letu starosti. To naj bi bili najnoveši izsledki. Sicer je to nenavadno, ker otroci banano obožujejo. Sploh naj bi kombinacija jabolka (ki je dopoldnaski sadež) in banane (ki je zaradi velike količine škroba) popoldanski sadež, ne bila priporočljiva. Absorbcija C-vitamina (jabolko) in kalija (banana) je slabša, če ju zmešamo. Saj ne dvomim v te izsledke, zanima pa me, če je kdo že bral o tem. ???
Sicer pa študiram knjigo "Naravna hrana za dojenčke in malčke, Amanda Grant" in jo priporočam.
Dober tek!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?