|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posteljnina
2.11.2006 18:21:52   
jagoda80
Zdravo!
Prosim, če mi pomagate. Kupila sem posteljico 120x60, zdaj pa ne vem, kako veliko in kaksno odejico (kovtrček) naj kupim. Povsod imajo mere 80x80 ali 80x135. Meni se zdi to za novorojencka preveliko. Ne vem, no. Res nimam pojma.
Pa še to. A ima mogoče katera kakšno idejo, kje imajo najbolj ugodno, pa vseeno luštno posteljnino (za blazino in odejico + obrobo za posteljico in baldahin).
Hvala za odgovore. Čau
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posteljnina
2.11.2006 18:27:21   
triša
Jagoda posteljnine imajo v vseh otroških trgovinah, ampak so ful drage. Baje pa da je na Brezovici ena gospa, ki jih šiva, tudi za BC, in je ceneje. Če ne pa imaš v Avstriji v Ikei, za par evrov sicer ni nevem kako lepa ampak je čisto vredu. Mi imamo kavtrček tistega ta večjega pa je ok. 

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posteljnina
2.11.2006 18:45:02   
jagoda80
Sem šla še enkrat gledat mere za kovtrčke in je ta večji velik 100x135. In to je potem to? Ga najbrž kar na pol prepogneš in s tem pokriješ mičkeno štručko, če prav razumem. Se vidi, da se mi res še ne sanja veliko.
Triša, hvala za odg.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posteljnina
2.11.2006 20:24:15   
Anonimen
meni se zdi recimo kaka dimenzija 80x120 zdi čisto primerna tudi za novorojenčja, če je le ta v pojstlci. za košek je prevelika za posteljico je pa ok, saj pač kovter leži na posteljici. hec je v tem da je tamali kovterček uporaben mogoče 3 mesece, potem pa čudežno rata premejhen. tako da jaz bi kupila kar večjega, pa še stroškov z dvojno posteljino nimaš, ki je res draga. tudi kompleta z baldahinom, oblogo in oblačilom za mali kovter ne boš dobila. en primer kovtrčka http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158686

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=8&catalogId=10103&langId=-21&topcategoryId=15567&parentCats=15567*15826*16155&categoryId=16155&cattype=sub&pageNumber=1

(odgovor članu jagoda80)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posteljnina
2.11.2006 21:02:28   
mika
ugodno posteljnino za posteljico ima odejca. poglej na njihovi spletni strani

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posteljnina
2.11.2006 21:14:47   
Anonimen
Od začetka sem uporabljala ta veliko dimenzijo.

Vse skupaj sva kupila v Ikeji, zelo lušno in za majhen denar. Toplo priporočam.

(odgovor članu jagoda80)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posteljnina
3.11.2006 8:38:25   
Jančika_
Pa niti ni nujno, da dojenčka na začetku pokrivaš ravno s kovterčkom. Jaz ga recimo z dekico iz flisa, pa v spalni vreči je. Tudi tavečjega sem pokrivala tako; ko je malo zrasel, sem pa začela uporabljati kovterček.

Tako da mislim, da raje vzemi večje dimenzije, da ne boš čez tri mesece vse znova kupovala. Tudi jaz priporočam tole iz Ikee, pri nas se super obnese, poceni je in zelo lepe posteljninice imajo za zraven (tudi neverjetno poceni). Resnično se mi zdi oderuško dajati 10 jurjev in več za en kovterček ali za otroško posteljnino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posteljnina
3.11.2006 9:02:50   
slumpo
meni je predlagala sestra od moža ki ima že tri  da na začetku dojenčka sploh ne pokrivam s kovterčkom ker nikoli ne veš kdaj si ga potegne na obraz in se lahko tudi zaduši spodaj. predlagala mi je da ga imam na začetku le v žaklu ta pa naj bo topel in prijetno komot.

sama bom upoštevala ta nasvet. tako da bom kupila kovterček šele za v tavečjo posteljico.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?