|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aventov cucelj za flasko
29.8.2004 18:53:09   
Seven*
Kupila sem aventove cuclje za flasko za 3 mesece in vec. Tiste, kjer lahko reguliras pretok.. Pa sem vrgla stran navodila, zdaj pa ne vem kako se uporabljajo.. :( Pomoc prosim!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aventov cucelj za flasko
29.8.2004 19:31:11   
dory
Ja tud midva jih mava...ful dobra zadeva...ko pijeva mleko, dve crtici naravnava tako, da gledajo proti nosku...ko v mleko zmesam rizolino pa tri crtice obrnem proti nosku....enke sploh ne uporabljava vec..


papa,teja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aventov cucelj za flasko
29.8.2004 21:29:54   
Urša
Men so tud super! :bravo::bravo::bravo: Škoda edin, ker jih nism že prej kupila. :(( Drugač pa nej bi bla 1 črtica isto kot 2 kapljici, 2 črtici kot 3 kapljice, 3 pa kot 4. ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aventov cucelj za flasko
30.8.2004 12:18:14   
mammika
Teja a pa teče rižolino skoz tri črtice????
Lp :sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aventov cucelj za flasko
30.8.2004 12:25:32   
dory
Dam tri zlicke rizolina na 130ml...in tece...brez problema....ce bi bli zastoji bi mali ze zdavnaj uklopil sireno :)


papa,teja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aventov cucelj za flasko
30.8.2004 22:28:40   
Urša
Jst dam pa 4 žličke riževih kosmičev, ker so brez sladkorja(Milupa) na 180 ml pa teče, sam se mi zdi, da more dost bl vlečt kukr drgač. Bom sprobala še rižolino-sicer ma cukr, ampak... sej mi ni treba tok komplicirat in skoz iskat neki brez sladkorja, bojo tko al tko kmal pudingi na vrsti! :)-:)-:)-

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Aventov cucelj za flasko
31.8.2004 22:30:00   
mammika
aha že sprobala in deluje...jest pa povsod iščem dude za gosto hrano pa jih je kar povsod zmanjkalo...šele v ponedeljek:)-:)-:)-:)- zdej ga pa ne rabm
LP:sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?