|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zibka - posteljnina
27.12.2006 12:30:08   
Brbs
Pozdravljene,
prosim za pomoč.
Imam zibko mere 86x36 (do zgornjega roba se razširi na 86x46).
Zdaj pa me zanima:
- kje dobiti kakšno posteljnino za te mere? malo sem že spraševala okoli, pa je izbira zelo slaba. Rabim v fantovski ali nevtralni barvi.
- nimam še ničesar, niti jogija, niti vzglavnika (bi ga sploh imela?), niti odejice - kje dobiti vse to za te mere?
- skoradja bi zaradi izgleda imela baldahin, kaj pravite, kje bi ga dobila - skupaj v kompletu z postejnino?
- stojalo za baldahin je potrebno verjetno posebej kupiti, ali je univerzalno ali je potrebno paziti na mere?

Vglavnem, samo zibko imam, ker sem jo dobila, dalje pa nič več, prosim za nasvete, kje in kako naj zberem vse skupaj, da bo ok.
Hvala, Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zibka - posteljnina
27.12.2006 12:33:18   
sašaš
http://www.zibka.eu/


(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zibka - posteljnina
27.12.2006 12:39:45   
Brbs
Krasno, hvala.

še za kakšne ideje se priporočam.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zibka - posteljnina
27.12.2006 13:14:12   
Anonimen
http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html

meni so ful lepe

(odgovor članu Brbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?