|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je spontani postopek?
8.12.2006 5:46:43   
brigita
Prijateljica je imela v mececu novembru punkcijo. Žal se ni oplodilo nobeno jajčece, tako da niti ni prišlo do transferja.
Zdravnik v MB ambulanti ji je rekel, da bodo naslednjič naredili postopek IVF-ISCI - spontani postopek.
KAJ JE SPONTANI POSTOPEK?
Prosim za obrazložitev!
Hvala in LP!

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 8.12.2006 11:26:57 >


_____________________________

BIBA76
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ JE SPONTANI POSTOPEK?
8.12.2006 6:01:23   
Anonimen
Tudi pri meni je bilo tako.Ker je bila punkcija neuspešna so mi predlagali spontani postopek.
Potekalo je takole;ko je nastopila ovulacija sem en teden hodila vsak dan na UZ,kjer so ugotavljali velikost foliklov.In ko so bili dosti veliki in zreli sem dobila stop injekcijo nato pa po (28-30)urah punkcija.Za ure nisem čisto sigurna,ampak tu nekje.Spontani ciklus je brez zdravil,samo stop injekcija in po punkciji,če uspe še ena injekcija,da maternico pripravi na oploditev.Tako je bilo pri meni,upam,da sem kaj pomagala.

(odgovor članu brigita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ JE SPONTANI POSTOPEK?
8.12.2006 7:15:36   
nena m
Pri meni je bilo zelo podobno kot pri makeke (pri dr. Rešu). 8 dan po M sem imela prvi UZ, potem pa vsak drugi dan ali vsak dan do stop injekcije. Po punkciji oz. transferju pa jaz nisem dobila injekcije, sem pa jemala tablete prometrija.
Pri nama se je dr. Reš  odločil za spontani postopek, ker pri možu niso nikoli našli več kot eno ali dve semenčici in ni imelo smisla, da mene stimulirajo in imam potem 2O ali več celic (to so mi delali na GK v Lj).

Lp




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?