|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   comformil2, kaj naprej
5.12.2006 21:05:57   
mojčika
Ker Comformil3 ne obstaja, kaj priporočate, smo nagnjeni k zaprtosti, zato se Aptamila3 malo bojim...Hvala

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: comformil2, kaj naprej
5.12.2006 21:53:53   
ČebelicaMaja
Poskusi z Bebo- probiotično...moja sestrična to mleko zelo hvali- imajo ga v Mullerju in DMu.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: comformil2, kaj naprej
6.12.2006 9:17:43   
ajdaN
Lahko pa brez problema nadaljujeta z dvojko. Mi uporabljamo DM mleko, pa ima pri 11 mesecih še vedno 2, ker je 3 z okusom. PA ni nobenega problema.

Tako ali tako verjetno mleko dobi samo še ene 2x dnevno.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: comformil2, kaj naprej
6.12.2006 12:28:16   
Anonimen
Mi smo Comformil 2 uporabljali do enega leta, potem pa naprej alpsko mleko oz. kakav.

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: comformil2, kaj naprej
6.12.2006 18:10:14   
NRMM
Mi smo comformil2 uporabljali do 8 mesecev, potem smo pa kar prešli na kravje mleko.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: comformil2, kaj naprej
8.12.2006 15:23:30   
Mina1
Tudi mi smo pri obeh po Comformilu 2 začeli z alpskim mlekom iz tetrapaka 3,5 seveda, zaradi maščob, ki jih še nujno potebuje za razvoj.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: comformil2, kaj naprej
9.12.2006 7:40:00   
Dashenka
Če otrok rad pije Conformil 2, potem ga pač ne menjajte.
Nadaljevalna mleka (2,3) se od začeznih razlikujejo le  tem, da so vse malo manj adaptirana - torej vse bolj podobna navadnemu kravjemu mleku v prahu, ter zato nekoliko cenejša od začetnih.

Moja hči je še krepko po enem letu pila zjutraj in zvečer pred spanjem stekleničko začetnega mleka Aptamil-Confort (kar je nemška različica Conformil 1, ki jo prodajajo v Mulllerju) - ker se je navadila na okus in je navadno mleko po steklenički zavračala.

Je pa čez dan z veseljem popila kozarec ali dva alpskega mleka.




(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?