|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plača november
8.12.2006 16:01:26   
Anonimen
Živjo,
dejte mi prosim pomagat oz. povedat. Stvar je taka:
v novembru sem bila od 1.-9.11. ter 15.11 v službi, 10.-14.11  ter 16.-21.11. na dopustu, od 22.11 pa na bolniški (za katero sem že nesla dokumente na komisijo I.stopnje-zaradi nege otroka).
Zanima pa me kako se računa plača user posted image , ker jo imam v ponedeljek(pa da vidim kako bodo izračunali). Je pa tako da dobim malico in prevoz posebej nakazano (seveda bo za mesec november tok manjša, ker je plačano po dnevih). Zanima me ali se bruto(in koliko )zmanjša user posted image
Upam da sem napisala dovolj.

Hvala in lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plača november
8.12.2006 17:14:17   
Anonimen
Nobena ti ne bo mogla pomagat, ker nisi navedla katero kolektivno pogodbo imaš, koliko je tvoj bruto, izhodiščna plača....žal, brez teh podatkov ne bo šlo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plača november
8.12.2006 20:38:16   
Anonimen
kako to misliš, da nobena ne bo mogla odgovorit??????user posted image  
naj povem da delam pri privatniku in moj bruto je 165.000 sit, ven dobim 116.000.
Če mi komisija odobri bolniško bom dobivala ven 116.000, ker je ena v firmi ravno tako na bolniški zaradi bolezni in dobiva toliko kot če bi bila v službi, ker itak zdravstvo refundira (tako bo pri meni) ali pač ne????
Seveda pa brez malice in prevoza.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plača november
8.12.2006 21:41:16   
Anonimen
Vse lepo in prav, tvoj delovni čas je odvisen od popoldanskih izmen, celodnevnih, nočnih...ne vem po kakšnem sistemu imajo plačilne liste, s katerim programom delajo, tako da se ne razburjaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plača november
9.12.2006 9:36:24   
ona
Upam,da ti bom kaj pomagala!Plača glede na to,da si bila na dopustu in bolniški naj se ne bi toliko spremenila,razlika je minimalna ali delaš ali si doma,edino malice in potnih stroškov ne dobiš!jaz vidim pri naših delavcih,ko jim računovodkinja dela plače,da če so na dopustu ali bolniški ni bisvene razlike v končnem izplačilu,mogoče za par jurjev,tako,da ni panike,da boš dobila ful majhno plačouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plača november
9.12.2006 10:17:30   
CatJa
Takole: če je tvoj bruto vsak mesec isti in nimaš stimulacije, ki  bi bila odvisna od prisotnosti na delu, boš dobila do 21. nov. normalno obračunano, od 22. do 30. pa 80%. V vsakem primeru pa ne moreš dobiti 100% plače, saj tudi v primeru, ko si odsotna več kot 30 dni, ZZZS ne refundira cele plače, razen če gre za poškodbo pri delu oz. poklicno bolezen.

Sicer pa si preberi tukaj: http://www.zzzs.si/zzzs/internet/zzzs.nsf/o/B61898CEC23D98F4C1256E8C00271C9B

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plača november
9.12.2006 10:37:34   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Takole: če je tvoj bruto vsak mesec isti in nimaš stimulacije, ki  bi bila odvisna od prisotnosti na delu, boš dobila do 21. nov. normalno obračunano, od 22. do 30. pa 80%. V vsakem primeru pa ne moreš dobiti 100% plače, saj tudi v primeru, ko si odsotna več kot 30 dni, ZZZS ne refundira cele plače, razen če gre za poškodbo pri delu oz. poklicno bolezen.

Sicer pa si preberi tukaj: http://www.zzzs.si/zzzs/internet/zzzs.nsf/o/B61898CEC23D98F4C1256E8C00271C9B


Se popravljam samo v tolk, da dobi delodajalec refundiranih 80% že od prvega dne odsotnosti zaradi nege otroka, kar pa itak nima veze z izplačilom tvoje plače. Ti še vedno ne dobiš cele.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plača november
12.12.2006 11:38:53   
Anonimen
hvala za informacije,
ali bom dobila 80% od bruto plače(povprečje 12 mesecev) ali zadnjih plač. Malico in prevoz dobim posebej plačano in se ne vidi nikjer na plačilni listi. Se pravi da bo 20% mogela kriti služba?
hvala

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plača november
12.12.2006 17:07:35   
CatJa
Anonimna, v nobenem primeru ne dobiš 100%, razen če .... sem ti napisala zgoraj. OK?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?