|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lefaxin
4.9.2004 11:01:34   
Zvezdica
Pozdravljene1
Zanima me kako dozirate kapljice Lefaxin?
Našega sončka napenja in mu želimo to olajšati, ne vemo pa kako se to pravilno dozira:ups:

Pozdravček, Zvezdica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lefaxin
4.9.2004 12:49:27   
Blink1
Ola

Meni je zdravnica v bolnici rekla, naj ji pred vsakim hranjenjem stistem eno kapljico.

Samo vraga...prav nič ne pomaga.:(( Se še vedno napenjamo in hočemo kakat pa ne gre...

Ko pa končno uspe kakat :ups: pa smo posrani do uhic :)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lefaxin
4.9.2004 13:04:39   
dory
V navodilih pise po dve kapljici po vsakem obroku...jaz sem dozirala dve kapljici zjutraj in dve zvecer...nam je pomagalo....dala sem pa na dudo na ni teklo okrog...

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lefaxin
5.9.2004 21:40:05   
malika
lefaksin je najbolje dozirat kar direkt v usta in sicer dve šprici pred hranjenjem. jaz sem začela z eno in je večinoma pomagala, dve je dobil le, ko je bilo res hudo. Vedno je pomagalo, če niso krči čisto prenehali pa jih je vsaj omililo.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lefaxin
6.9.2004 7:53:58   
jagoda
Jaz sem mu dala po žlički dve šprici 3krat na dan pred dojenjem, potem pa takoj joško, da je poplaknil. Sam nama bolj pomagajo vetrovne kapljice iz koroških lekarn.

Midva pa imava danes prvi pregled-je bila prej zdravnica na dopustu. Javim, kako je bilo.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lefaxin
6.9.2004 12:02:17   
dory
Jaz sem bla tudi v dilemi ali dati sprice ali kapljice...pa sem tam k sem jih kupila v prasala....baje so kar precej koncetrirane in je ze ena sprica vec kot prevec...dozirati se mora le po kaljicah...


in kemija je kemija...zato tudi ni ravno najboljse pretiravat


papa,teja

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lefaxin
6.9.2004 14:10:55   
frutka_
Jaz sem mu dajala v obdobju močnejših krčev dve brizgi po 3-4krat dnevno. Pa je kar pomagalo. Sicver pa sem ga v obdobju hidih krčkov tudi razvila iz pleničk, ga masirala po trebuščku...
Zdaj pa mu dajem čisto po potrebi. Včasih čisto nič, danes pa sem mu dala že dva krat po dve brizgi, na žličko.

V navodilih piše pred ali po hranjenju dve brizgici.

:metulj:

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lefaxin
7.9.2004 9:17:34   
dory
tropfen niso brizge ampak kapljice :)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?