|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vprašat varuško
4.1.2007 22:02:06   
Anonimen
V bistvu se na tem področju nič ne znajdem. Tamala ni v vrtcu in zdaj iščeva varuško za občasno varstvo, ko bi nama res zagustilo in ne bi šlo drugače. Z eno se že menim, da se med vikendom dobimo, da se spoznamo in upam, da si bomo všeč, predvsem seveda tamali. Nimam pa pojma, kaj lahko pričakujem od varuške, kaj naj jo vprašam, česa vse ne smem pozabit povedat... Mal nas je predčasno presenetilo tole, da moram na vrat na nos iskat nekoga, ker je moja mami zelo zbolela in ne more vskočit ob gužvi in se nisem nič pripravila na vse skupaj.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vprašat varuško
4.1.2007 22:05:33   
Petraa
Vprašaš izkušnje,so zelo pomembne,saj varuška tvojega otroka tudi uči,to ne pozabit.ne vem jaz sem gledala kako se varuška obnaša do otroka že na prvem obisku to ti zelo pove in pa reakcije otroka.varuška mora biti odgovorna,skrbna,potrpežljiva oseba,sčasoma že vidiš kakšna je.jaz sem žal s prvo imela zelo slabo izkušnjo ,dobro da ni dosti časa imela v varstvu mojega sina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vprašat varuško
4.1.2007 22:07:44   
jooly
Odkod pa si?
Za področje Domžal poznam eno zelo v redu.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj vprašat varuško
4.1.2007 22:25:57   
Anonimen
Sem glih iz okolice Domžal, jooly. Sicer se z eno varuško že dogovarjam, samo če predvsem hčerki ne bo pasala, ali pa če se ne bomo mogli sporazumet okrog pomembnih stvari, bom iskala dalje. Izkušnje kolikor vem ima, saj je na praksi v vrtcu. Baje pa občasno čuva še eno punčko in bo dala tisti prednost, tako da se zna zgodit, da ne bom imela varstva, ko ga bom rabila. Če se mi to zgodi, se bom obrnila nate, jooly. Ali misliš (oz. mislite - tudi ostale), da bi bilo fajn met dve na lagerju? Midva se drugače itak šihtava, pa jaz sem v glavnem zvečer v službi, samo problem je, ko gre mož na teren in je odsoten cel dan ali več dni skupaj, kot bo zdaj pozimi velikokrat. In takrat bom rabila koga za par uric poflikat.

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj vprašat varuško
4.1.2007 22:55:12   
jasnaneselko
zivjo punce,

tudi sama iscem varstvo za otroka - 2 letnika - za obcasna varstva - da greva lahko z mozem vsaj kdaj pa kdaj malo ven. A kaksna pozna in priporoca kaksno iz Kosez oz. Ljubljane? Ker sama nisem Ljubljancanka nobenega ne poznam, ki bi mi lahko koga priporocaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?