|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   solata iz Špara
25.1.2007 18:19:15   
helenav
Pozdravljene

Prebrala sem, da je zelo nevarno jesti solato, če ni dobro oprana. Sama jo pojem ogromno , ker mi zelo paše in ker sem se že navadla na tako malico/kosilo v službi. Ker delam do cca 17h, grem vedno po že pripravljene solatke iz špara, ki se jih nato samo še zabeli.

Ali mislite da je to ok..ali bolje da tega ne jem?

Predno sem zanosila, sem vedno tako jedla, potem pa doma kašen zrezek popečem na malo olivnega olja, pa jogurti in sadje....

Vi vedno jeste kosilo po 16h doma? in čez dan do kosila , samo kašne malenkosti? Jaz ne zdržim čez dan....zvečer pa mi potem vse stoji na želodcu , če imam premočen obrok po 17h..

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: solata iz Špara
26.1.2007 15:25:16   
Lianna
No in zakaj ni dobro jest solate, ki ni dobro oprana? Dej kakšenga ginekologa tole vpraši, pa se ti bo sam smejat začel. Ej nisi bolana, ampak si noseča, torej pretiravanje ni potrebno!!!!


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: solata iz Špara
26.1.2007 15:27:54   
Anonimen
No in zakaj ni dobro jest solate, ki ni dobro oprana?

Toksoplazmoza mogočeuser posted image

Jaz mislim da z to solato ni nič narobe ker ni gojena doma na vrtu ampak v zaprtih raztlinjakih kamor muce nimajo dostopa.
Mislim da je večjo pozornost treba nameniti zelenjavi iz domačega vrta.user posted image

Uživaj v nosečnosti še naprej!

< Sporočilo je popravil karin24 -- 26.1.2007 15:28:28 >

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: solata iz Špara
26.1.2007 18:39:07   
helenav
Hvala Karin
tudi sama sem takega mišljenja, ampak sem raje še koga vprašala in dobila potrditev.

Liana
vem, da nisem bolana, sem pa nosečnica na frišno z veliko vprašanji, mislim, pa da moje zastavljeno vprašanje ni bilo neumesno ampak čisto normalno, glede na to da vsepovsod se lahko prebere, da je potrebno zeleno surovo zelenjavo skrbno oprati........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: solata iz Špara
30.1.2007 20:52:11   
eya
Ja, solata, ki je iz domačega vrta, mora biti dobro oprana, sploh če lahko pridejo do grede muce, ki lahko prenašajo toksoplazmozo (s svojimi iztrebki). Tisto solato, ki jo pa dobiš v Sparu, pa ne verjamem, da jo je kaka muca kdaj videla.user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: solata iz Špara
5.3.2007 16:06:52   
Solero
Precej več pozornosti naj se raje nameni solati in regratu (mnjam), ki raste po vrtovih okrog hiš.
V Sparovi solati pa nič ni. Tudi vitaminov ne, hehehe....

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: solata iz Špara
14.3.2007 14:57:11   
Anonimen
Solato ne gojijo v rastlinjakih! Si predstavljate koliko bi jo bilo potrebno, da bi potem zadovoljili kapacitete samo za Špar? Očitno ne. V rastlinjakih so sadike, te pa potem vsadijo na prosto. Zapeljite se proti Domžalam, proti Dolu pri Ljubljani, in poglejte na njive, kjer kmetje sadijo solato (tudi klinični center jo del dobi od tam). Njive so na obrobju vasi in zagotovo pride tudi kakšen muc na sprehod, v gonjačo in pomarkira ali pa naredi kupček tam v fino, sveže zorani zemlji, kjer je solatka.

(odgovor članu Solero)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: solata iz Špara
14.3.2007 15:55:59   
Jelenche
glede solate

men je G rekel, da če ne vem KDO je solato opral, naj jo sploh ne jem. Da je vso zelenjao in sadje potrebno dobro oprati. No, pa saj to je splošno znano.
Načeloma si tudi jaz kupim kdaj pa kdaj tisto solato iz spara, ki je že zapakirana. Zdaj, kok oni skrbijo da je to dobro strebljeno in oprano je vprašanje, ...

Vseeno je potrebno paziti na določene stvari, nosečnost res ni bolezen, vendar lahko veliko bolezni in škode dobimo/naredimo če se ne pazimo

LP vsem in čimlepšo nosečnost

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: solata iz Špara
14.3.2007 16:14:09   
Anonimen
Vseeno je potrebno paziti na določene stvari, nosečnost res ni bolezen, vendar lahko veliko bolezni in škode dobimo/naredimo če se ne pazimo


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: solata iz Špara
14.3.2007 16:24:06   
Anonimen
..in če mislite, da je vsa solata v trgovskih centrov iz rastlinjakov ste se tudi zmotile... grosističnih dobaviteljev je nekaj - le-ti pa odkupujejo sadje in zelenjavo tudi pri manjših gojiteljih in vem, da vsa tudi noi v rastlinjakih...

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?