|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problem spanje????
19.1.2007 14:30:34   
tinca_25
Moj Nik je star 2 leti in pol pa noče dopoldne kadar je doma spat. Nevem kako naj ga dam spat, ker takrat je najbolj lačen, pa mora kakat pa vse bi delal samo, da nebi rabil it v posteljo. Problem imam tudi zvečer da noče v posteljo, ni mi všečuser posted image , da zaspi v joku.  Kakšne metode uspavanja uporabljateuser posted image user posted image user posted image user posted image ?
Lep dan vam želim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problem spanje????
19.1.2007 14:42:09   
Anonimen
če popoldan noče spati, ga pač ne dati spat. jaz sem se ne vem koliko časa trudila z njo, da bi jo dajala popoldan spat in po eni uri sem bila jaz na koncu z živci, ona pa še vedno ni spala.
tako zdaj že skoraj dve leti popoldan ne spi. če ti pa tudi zvečer noče zaspat ga pa zjutraj zbudi. mogoče bo tako bolj utrujen, pa bo zvečer sam od sebe zaspal.

(odgovor članu tinca_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problem spanje????
19.1.2007 14:53:15   
total
Zakaj pa dopoldne spat?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problem spanje????
19.1.2007 14:55:03   
Anonimen
aja, dopoldne? user posted image sem šele zdaj prav prebrala.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problem spanje????
19.1.2007 14:56:07   
total
Moj gre spat po kosilu za kakšno urco.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problem spanje????
19.1.2007 15:03:36   
tinca_25
Saj to sem misla po kosilu, da gre spat! Ker v vrcu spi baje največ časa, doma pa ni šans! Pa se igrava pa laufama vse nič ne pomaga.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problem spanje????
19.1.2007 15:06:35   
total
Očitno ne potrebuje popoldanskega spanja več,nekateri otroci spolh ne spijo popoldne pa so mlajši,ko najina..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problem spanje????
19.1.2007 20:40:38   
Naja31
Pri nas se tudi med vikednom vedno večkrat zgodi, da noče psati po kosilu. Pa je buden. Če noče, pač noče. Meni se to niti ne zdi tako hudo. Dva dni zapored itak ne zdrži brez dnevnega spanja.

Je pa res, da zvečer zaspi brez probleomv, brez upiranja, tako da ti tu ne znam svetovati.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Problem spanje????
20.1.2007 23:40:59   
Iztok18
Pravljice pa pesmice pa mogoče bo ;)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
21.1.2007 13:05:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinca_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?