|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izčrpati???
13.3.2007 21:18:12   
sju
ali si vse po podoju izčrpavate mleko???
zakaj je to sploh potrebno??...jaz sem to nekje prebrala in tega ne delam pa me zanima če bi morala???

aja ...koliko časa je to izčrpano mleko uporabno(v hladilniku) in kako se ga lahko pogrejo na "pravo" temperaturo???

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izčrpati???
13.3.2007 21:21:13   
lukec
Jaz tega nisem nikoli počela. Verjetno gre le za to, da včasih po podoju pride do navala mlekauser posted image  Nekatere pa črpajo tudi zato, da spodbudijo žleze k delovanju.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izčrpati???
13.3.2007 21:23:07   
eya
Jaz si ga nisem nikoli črpala...no, samo nekajkrat, ko sem ga rabila za večerni obrok, ker sem šla od doma.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Črpanje mleka po dojenju?
14.3.2007 9:28:54   
Anonimen
To pa tud mene zanima.
Imam namreč veliko mleka, tako da ko user posted image  začne velči, ne more sproti pogoltniti in potem se ji zaleti, bradavico spusti in se joka, meni pa kr teče, lije in šprica ven mleko. Kar je super, da ga je dovolj. user posted image
Po dojenju imam prsi čisto mehke, vendar če stisnem, še malo priteče. A bi si torej morala še s črpalko izčrpati ali ni potrebno? Mal me ksrbi, da ne bo potem še več mleka...

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črpanje mleka po dojenju?
14.3.2007 9:32:29   
Naja31
Ja, to sem tudi jaz v šoli za starše slišala, da je treba po vsakem podoju mleko še izčrpati.
Pa to ni res, ker potem se bo tvorilo še več mleka, tako da jaz tega nisem nič počela.
Traja pa nekaj mesecev da se vzpostavi ponudba-povpraševanje.

Malo mleka si je treba ven stisniti, če so dojke že tako polne, da dojenček ne more zagrabiti bradavice, ali pa da dojke bolijo, drugače pa ne.

Zaradi tega sem "stran vrgla" 12.000 sit za pumpo, ki je nisem nikoli uporabila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črpanje mleka po dojenju?
14.3.2007 9:33:36   
Naja31
Po dojenju imam prsi čisto mehke, vendar če stisnem, še malo priteče


To je čisto normalno.
Meni je mleko ven prietko, ko sem stisnila še 3 mesece po tisem ko smo prenehali z dojenjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izčrpati???
14.3.2007 13:56:51   
sju
kako pa uporabite izčrpano mleko??
koliko časa je lahko v hladilniku in kako ga potem segrejete???kako veste kdaj je dovolj topel???(na zapestju jaz nič ne vem user posted image )
ali je lahko kar na sobni temperaturi(in ali ga je kljub temu treba kaj pogreti)???

Hvala!!!

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?