|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nahrbtnik za nošenje otroka
31.1.2007 10:44:03   
petka
Kaj pravite na ta nahrbtnik

Nahrbtnik Za Nošenje Otroka Maya - Bebe Confort
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170348

Kupila bi namreč rada nahrbtnik, sem gledala že Deuterjevega, vendar pa imamo doma bone za Baby center, ki bi jih radi porabili za večji nakup, pa ne vem če bomo še kaj kupovali..

Ima katera izkušnje?



_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
31.1.2007 11:35:47   
fricka
Mi smo se odločali med tem in CHICCO-tovim, pa je prevladal sledni. Predvsem zaradi načina sedenje otroka se nam je zdel bolj udoben. Smo zelo zadovoljni, kupili pa smo ga v Baby centru.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
31.1.2007 12:19:58   
žlička
mi imamo tudi Chichotovega-smo ga dobili darilo. Kolikor ga uporabljamo nam dobro sluziuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
31.1.2007 13:10:29   
Anonimen
Mi imamo Tatonka nahrbtnik in smo super zadovoljni. Tudi kupljeno v Baby centru.

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?