|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 11:09:19   
Anonimen
pardon, ker odpiram temo(vem da bi lahko šla pod avgustovke), vendar je toliko strani, da se težko znajdemuser posted image

zanima me naslednje: se vam trebušček že kaj pozna???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 11:17:16   
Anonimen
Ja trebušček se mi že ornk pozna,tako da ne morem skrituser posted image  ampak kil pa nimam več.Sem bla boga do tretjega meseca,pa pomoje ne morem k seb pridtuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 11:19:24   
Anonimen
sej jst ga že tud mam, sam ne vem, če od hrane-od prejuser posted image
vem samo, da si ga full želim, ker mi je tako fajn gledat nosečke, pol bom pa lahko sebeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 11:25:09   
Anonimen
jaaaa no dobr...tud jest mam špeh od prejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 11:26:50   
Dejča
Trebuh se mi že lepo pozna, tako da ga sploh ne morem več skriti - tudi če bi hotela. Tudi v prvi nosečnosti se mi je začel zgodaj poznati, ker sem drugače bolj šlank. Na koncu je pa itak prišel trebuh pol metra pred mano izza ovinka user posted image  - včasih me je kdo vprašal, če nosim user posted image  user posted image , zato nekaj podobnega pričakujem tudi tokrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 11:36:01   
Anonimen
Tudi jaz sem v petem mesecu, rok imam 28. avgusta, kako pa gibi jih veliko čutite, jaz jih še ne čutim veliko.

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 11:52:53   
anita1984
čist odvisno od dneva, včasih malo, včasih pa kr fajn trenirauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 12:09:22   
Anonimen
Prav lepo ga čutimuser posted image

(odgovor članu anita1984)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 12:21:22   
rakinja
Pozdravljene tudi jaz imam rok 28 avgusta gibe čutim tudi bol po malo kr j taki zaspanček.Ko sem bila prve noseče sem se v 9 mesecah zredila 9 kg. zdaj ko pa nosim drugega otročička pa sem se do zdaj zredila samo en gram.Trebuh pa imam vsak dan večji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 12:58:34   
HHH
Meni se že tudi lepo pozna, PDP pa imam 30.8. Bo kar res kar so mi vse govorile: drugič se prej pozna. Brcike pa tudi že nekaj časa čutim in postajajo vedno močnejše.

(odgovor članu rakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 13:14:56   
Klarita
Jaz sem v 21. tednu in se mi kar fejst pozna, tudi starih trenirk ne morem več nosit, ker me gumica tišči.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 21:10:21   
Dejča
Tudi jaz sem v 21. tednu, rok imam 18. 8., gibe pa čutim že od 7. marca - dete je zelo živahno. Tudi pri prvem user posted image  je bilo tako.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
4.4.2007 23:07:33   
NAVT
Sem v 22. tednu, rok imam 12.8., ampak nisem ravno v pravi kategoriji za primerjavo. Trebuh se mi že zelooo pozna, saj nosim dvojčka. Trenutno merim okoli pasu 98 cm. Danes sem nase navlekla nosečniške (!!!!!!) žametne hlače ,ki sem jih še pred tremi tedni skoraj ohlapno nosila, pa so že premajhne. Še dobro, da bo visoka nosečnost v toplejših mesecih. Si bom kar kakšno rjuho ovila okoli telesa, ker bo vse ostalo preozko! user posted image  
Gibe čutim od 13.3. 

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za tiste, ki ste v 5.mesecu
5.4.2007 8:38:53   
Dejča
Saj poleti bo boljše - še sreča, da so tako moderne tunike user posted image  ipd. zadeve user posted image

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?