|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obseg trebuha
2.2.2007 12:24:58   
Anonimen
Malo za primerjavo, čeprav vem, da smo si različne.

Torej - pred nosečnostjo sem imela konfekcijsko št. 36.
Zdaj sem v 16. tednu in imam obseg trebuha že 90 cm.

Skratka vsi sprašujejo, če smo sigurni, če je samo eden. user posted image

Kako pa je pri vas?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 12:29:51   
Dejča
Hahaha, sem se nasmejala user posted image  tvoji primerjavi. Tudi jaz sem imela v prvi nosečnosti številko 36 ali še manj, pa je imel moj trebuh na koncu obseg 105 cm ali nekaj takega. Pa je šlo potem vse nazaj. Zdaj sem noseča malo več kot 2 M in se mi tudi že lepo pozna - pa se mi naj ne bi, saj user posted image  še ni prav velik user posted image . Imam raje, da je trebuh večji, pa vse drugo ne. Lepo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 12:33:10   
Anonimen
V prvi nosečnosti imela številko 34 ,čist na koncu pa 36 ( se nisem doovlj zredila).Niti sedaj se nisem,ampak kakor pravijo imaš v 2 nosečnosti bolj napihnjen trebuh,imela sem tudi številko XS ,sedaj sem v 5 mesecu nosečnosti pa imma švoh 40 številko in to samo zaradi trebuha,vse ostalo je na svojem mestuuser posted image

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 12:36:35   
Anonimen
Jaz sem "ta prva" anonimna. Dejča, sem pozabila napisat, da sem jaz imela prvič obseg okrog 130 cm.
Izza vogala je najprej prišel moj trebuh, pa čez 5 minut še jaz. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 12:53:29   
siskamiska
To je moja prva nosečnost. Obseg trebuha imam v 16 tednu 92 cm, res pa je da imam dvojčka, ampak se mi vseeno zdi da se mi že ful pozna.

Joj le kakšna bom na koncu - moj meter gre samo do 150cm user posted image user posted image user posted image .

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 13:20:52   
ronja
Eno vprašanje: kje merite ta trebuh - čez pas ali čez najšiši del? Ker razlika je precejšnja, no, vedno manj, ampak še vedno je par cm...

Jaz sem konec 20.tedna, torej ravno na polovici user posted image in imam 70 cm čez pas in 74 cm čez najširši del. Pred nosečnostjo sem imela pas 62 cm, tako da se že kar pozna, čeprav če sem oblečena še nihče ne pogrunta, je pa to moja prva user posted image , baje se v naslednjih prej pozna.

Prej in še vedno nosim št. 36, zaenkrat so mi prav še moje cote, ker nisem nikoli nosila čisto na knap, ene kavbojke mi je pa dala mami, ker so ji bile preozke, so pa meni zdaj ravno prav, prej so mi bile pa preširoke. Edino spodnje hlače, nekatere mi niso več udobne, tako da tistih ne nosim več in se moram spravit kupit kake nove, da ne bom vsake 3 dni prala:)

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 13:29:10   
Eca
V prvi nosečnosti:
pred obseg pasa 70 cm,(konfekcija 36)
28t sem imela 92 cm,
40t (preden sem rodila) sem imela 98cm,
v kg je to bilo 8kg

Druga nosečnost:
začela z 80cm,(konfekcija 38)
sedaj 26t pa imam 92cm

V drugo se prej vidi definitivno!

Lp, Eca



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 13:34:32   
Anonimen
jaz merim čez najširši del

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 13:57:27   
siskamiska
Jaz merim okrog popka, se pravi čez pas. Definitivno pa to ni moj najširši del trebuhauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 15:08:18   
Jančika_
Jaz sem šla obakrat rodit z nekje 100 cm obsega, kar niti ni tako veliko, ampak ker sem visoka samo 152 cm, je to izgledalo, hm, ogromnouser posted image . V albumu je slika (Tik pred zdajci).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 17:03:41   
smotka lonib
Moj obseg trebuha meri v 32 T 90 cm pri višini 172. Kakšen mi pravi, da sploh nimam velikega.  Sem pa imela v prvi nosečnosti manjši trebuh kot v drugi in zdej v tretji.

Lep pozdrav in uživajte na soncu!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obseg trebuha
2.2.2007 17:21:05   
Strawberrie Cherrie
Konec nosečnosti 103cm, konfekcijska pred nosečnostjo 24, zdaj 7 tednov po porodu konf.36 -> men je mali kar nesel doluser posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?