|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sreča
8.2.2007 14:05:09   
corfu
Kaj predstavlja za vas pojem sreča? Mir tisto notranje zadovoljstvo, ki ga čutite v sebi, spokojnost? Ali ste srečne? Kaj si želite v življenju še doseči? Kaj imate še v glavi, da bi storile in si rečeto, še to, potem bom pa srečna?

-Jaz sem srečna, da imam zdravega sina (no sicer ravno zdaj je bolan, ampak nimamo z njim resnih bolezenskih težav), če veste kaj mislim.
-srečna sem, ker imamo drugega otroka na poti, ker bom imela relativno majhno razliko, tako kot sem si želela, čeprav me je včasih kar strah in se sprašujem, kako bom zmogla
-srečna sem, ker imamo svoje stanovanje, ker sva kupila parcelo za hišo, ki nama je všeč, ker oba voziva dobre avte in smo finančno popolnoma neodvisna
-srečna sem, ker si lahko dosti privoščimo
-srečna, ker smo, zdravi in se imamo radi
-srečna sem, ker imamo psa, ki sem si ga želela
-ker se razumeva s taščami in prijatelji, ki naju obkrožajo
-ker me mož podpira in ne omejuje moje svobode

Davek za vse to, pa je da smo malo skupaj, mož ima privat in vse privatnice veste kako to zgleda
-želim si narediti študij, ki me veseli....rekle boste in kaj hudiča bi še rada...

ja...včasih sem sama vase nesigurna, premalo samozavestna in odločna, včasih se ustrašim na polovici poti in odneham
-starejša, ko sem bolj me preganjajo strahovi iz preteklosti, za katere je kriv oče, po trinajstih letih sem celo uspela zbrati pogum in sama sebi priznati, da potrebujem strokovno pomoč, ker me v telesu razžira sto vprašanj, zakaj je vse to stori, prekleti alkoholuser posted image

Včasih se mi zdi, da bolj, ko so izpoljnjene materialne dobrine bolj mi manjkajo duševne...
Želim, si bi srečna in zadovoljna v svoji koži, saj imam vse kar sem si kdaj želela in nočem vse to uničiti.

Hvala, da ste prebrale

Lep preostanek dneva še naprejuser posted image


< Sporočilo je popravil wahoo -- 8.2.2007 14:44:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sreča
8.2.2007 14:24:55   
pin
Po tvojem pisanju dobim občutek, da si materialno preskrbljena. Kar je zelo dober začetek za tvojo duhovno srečo. Ja na tem je pa treba delat dalje. Poglobi se vase in ugotovila boš kaj si še želiš na duhovnem področju. Korak po korak, ker je to dolgotrajen proces. pa super je, če te možek v tem podpira. Je pa najbrž res, da boš to morala storiti sama, ker ti možek dosti dela.
P.s. V življenju ne moreš imeti vsega. Če imaš željo po spremebi pa je to že prvi korak. ostale boš pa tudi naredila, ker si jih želiš. SAMO VZTRAJAT JE POTREBNO

< Sporočilo je popravil wahoo -- 8.2.2007 14:44:37 >

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sreča
8.2.2007 18:19:37   
Anonimen
Jaz pa sem srečna zaradi majhnih stvari. Dorobnega nasmeškja, ki me zjutraj zbudi, tople kave, ki mi jo mož prinese v posteljo, marjetic, ki mi jih sin natrga na sprehodu z očkom, poljuba, ki mi ga mož pritisne tako mimogrede, lepe besede, ki mi jo namenijo neznanci in vsako nedeljo zaradi peciva, ki ga speče taščauser posted image .

In velikih - ker imamo drug drugega in se imamo radi, ker imam zlate starše, ki mi priskočijo na pomoč, ker imam delo, ki ga ljubim, ker imam razumevajoče sodelavce(ke), ker imam prijatelje, na katere se lahko zanesem, ker so vsi, ki jih imam rada relativno zdravi...

(odgovor članu pin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sreča
8.2.2007 21:18:40   
Dadi
"Sreča je če se delo dobro opravi
in če imaš nekoga rad."

je nekoč zapisal pesnik hm kateri žeuser posted image
....in bi rekla da kar drži za nas.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sreča
8.2.2007 21:20:03   
Anonimen
Sreča je če se delo dobro opravi
in če imaš nekoga rad."


A ni bil Tone Pavček?


Sreča je, da živiš.

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sreča
8.2.2007 21:20:27   
Anonimen
Zdajle trenutno pa, da greš lahko lulat, če te mudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sreča
8.2.2007 21:22:34   
plenicka
Zame je največja sreča, da je moj otrok zdrav in da sem zdrava tudi jaz. Seveda pa je pomemben, celo zelo pomemben notranji mir za popolno srečo. Popolnoma pa si lahko srečen, ko najdeš samega sebe. Materialne stvari te   pa nikakor ne morejo osrečiti. To je moje mnenje.

Pa veliko sreče v iskanju samega sebe vam želim!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sreča
8.2.2007 21:25:37   
Anonimen
Materialne stvari te pa nikakor ne morejo osrečiti.


Ja, samo če si pa brez kinte, pa verjetno ne moreš biti ravno srečen na dolgi rok.

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sreča
8.2.2007 21:35:35   
Dadi
thx al bina...sej se je meni tudi zdelo da je bil Pavček

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sreča
8.2.2007 21:38:25   
iva01
Ena kratka zgodbica o sreči.
Ko je potonil Titanik in z njim ogromno bogatih ljudi se je veliko ljudi spraševalo kako se je to lahko zgodilo prav tem bogatašom, pa je rekel en : ti ljudje so imeli denar, najdražji nakit, več hiš, svoje osebne služabnike,.... niso pa imeli sreče, ker če bi jo imeli nebi potonili.

To je bilo tako zdej skor malo za hec, drugač pa je sreča tisto notranje zadovoljstvo ki ga čutiš v duši kadar ni stvari na svetu ki bi te žrla, ali bi se morala zaradi nje sekirat.
Ti imaš srečo do neke meje, ampak manjka pa ti pika na i.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sreča
8.2.2007 21:39:56   
Anonimen
ti ljudje so imeli denar, najdražji nakit, več hiš, svoje osebne služabnike,.... niso pa imeli sreče, ker če bi jo imeli nebi potonili.


Seveda ne, ko pa ni bilo Supermena gor.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sreča
8.2.2007 21:43:37   
Marogica
Saj ne vem, kako ti naj odgovorim.
VČasih sem srečna, ko vidim otroka, da sta srečna, včasih, če grem lahko spat, včasih, da imam malo miru, včasih, ko skupaj poležavamo ali se zabavamo, včasih, da lomim rebra(čokoladi)...pa kaj bi naštevala.
V glavnem rečem, da sem srečna takrat, ko se mi neka želja izpolni, velika ali majhna, čustvena ali finančna, nekaj, kar sem si želela, zase ali družino.

p.s. sedaj sem srečna, da sem do konca napisala ta post, ker sem tako dolgovezila, pa ni in ni bilo konca...user posted image  aja, pa čik imam v ustih-tudi to je posebna sreča...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sreča
8.2.2007 21:52:39   
AiMa
Srečna bom...Ko bom storila natančno to,kar mi srce veli in se ne bom več ozirala na druge in druga mnenja..ko me bodo spet zbudile modre oči in bom vedela,da je to to. srečna bom, ko bom napisala diplomo in začela s kariero (nadaljevala?)..srečna bom,ko se bo moja okolica sprijaznila z mojo odločitvijo in me pri tem podprla namesto,da bi me grajala..srečna bom,ko bodo ljudje okrog mene mislili pozitivno in delali dobra dela..srečna bom,ko bom videla,da mi je uspelo in bom ob sebi pestovala prihodnost...srečna bom,ko bo dovoljeno ljubiti z vsem srcem..

Zakaj sem srečna sedaj? ker vem,da me vse to še čaka...user posted image

_____________________________

AiMa



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sreča
8.2.2007 23:37:03   
polona2
Srečo zame predstavljajo trenutki, ko se zavem kakšnih stvari, npr. kako se Hana nasmehne, kako kdo misli name, ali pa npr. lepo preživeto nedeljsko popoldne. Pa ko pomislim na vse svoje zverinice, se mi kar smeji.
Drugače zna biti življenje včasih prav grdo in nepredvidljivo,
ampak ga je zaradi takih momentov(ki sem jih naštela prej), lepo živeti.
Materialne zadeve so bolj kratkotrajna zadovoljitev potreb in jih ne uvrščam med razloge za srečo. Čeprav je včasih fino, da si človek kaj privošči. Pa tukaj spet ne mislim na nakup ne vem kakšne vrednosti, pač v mejah trenutnih zmožnosti.

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sreča
9.2.2007 7:45:56   
srki
Zase lahko rečem, da sem srečna, zaradi česa vse, pa se mi ne da pisat.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sreča
9.2.2007 10:44:24   
Anonimen
Srečna sem, ker imam starše, kateri mi pomagajo pri premagovanju življenjskih težav, dilem. Srečna sem, ker imam tako zlatega fanta, s katerim se dobro razumeva. Srečna sem, ker se vsako jutro zbudim. Srečna sem, ko vidim, da so ljudje okoli mene srečni. Vseh negativno usmerjenih ljudi pa se na velik krog izogibam.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sreča
9.2.2007 11:24:56   
Anonimen
Sreča?
Da zvečer zaspim in se zjutri zbudim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sreča
9.2.2007 11:50:29   
VERONICA
Ne sekiraj se, dva otroka boš sigurno zmogla. Drugega je sigurno lažje imeti kot prvega, ko se bojo čez kako leto sami igrali boš videla, lepšega ni.
Srečo nam materialne dobrine sigurno same po sebi ne morejo prinesti, ampak pri pomankanju le-teh je težko biti srečen. Z denarjem si lahko kupimo neodvisnost. In lahko pomagamo prijateljem v stiski.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sreča
9.2.2007 13:10:08   
mamsi
Razumem te bolj, kot si lahko misliš, tudi jaz se krivila mamo zarad alkohola. Ampak dejstvo je, da si svoje sreče kovač lahko le sam.

Srečen je pomoje pozitivno naravnan človek, tisti, ki v vsaki življenjski situaciji najde dobre stvari. Stavr lastne izbire. Kjer situacije ne moreš spremenit, je najbolje, da nanjo gledaš skozi pozitivne plati.

En bo imev vse, dovolj premoženja, družino, zdravje,...pa ne bo srečen, dokler ne dobi, doseže to ali ono, ki se nikoli ne konča. Bo rekel, ko bi imel še eno kočo na Bledu, ... Drugi pa bo z veliko manj srečen, in ne bo rekel, ko bi imel, ampak imam še obe roki in ustnice za nasmeh, kaj mi fali. In je srečen.

Dobr, en osnovn življenjski standard verjetn že more bit, da se lahko srečen.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sreča
9.2.2007 15:18:59   
rija
Jaz pa sem srečna, med drugim seveda, ko zjutraj moj dragi popoka najinega mladička, ga previje, nahrani in se igra.....jaz pa spiiiiimmmmm!!!!user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?