|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pasenje kravc
16.9.2004 23:52:45   
SILVA
Mi še vedno ne maramo kravc:(,pa smo stari 6 mesecev.Edino,če smo bili kje zunaj in da je bil na dekci, in pa ko se zbudi,jih pa tako pase,da je joj,se skor čist dvigne na rokice:bravo:.
Seveda je pa problem pri pediatrinji:(,ker jih pa nikakor noče in se zelo razburja:((.Pa pravi naj ga veliko polagamo na trebuščka,da se tako dojenčki raje igrajo:zmeden:.Sej ga polagamo, pa jih pase mogoče eno minuto,pol pa začne kar plavati po podlogi in glavco dol tiščat:(.
Naš je najraje seveda na rokah9nebesa,drugače se pa igra na hrbtu in včasih sedi v svojem stolčku,še ne samostojno.
A me mora skrbeti?
lp:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pasenje kravc
17.9.2004 7:21:35   
TARA in MAJ
kakor da bi opisala mojega:duda:tudi moj ne mara kravic in najrajši je na rokah hodiva tudi na telovadbo vendar pravijo da ni nič narobe pač nekateri prej drugi kasnej je moj tretji:duda:in prva:duda:je bila ista kakor ta in je z njo čisto vse O.K.;)NAJ TE NIČ NE SKRBI :sloncek:

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pasenje kravc
17.9.2004 11:01:16   
NIK IN MAMI
TUDI MOJ NOČE PAST KRAVIC....TAKO SE JOKA, DA OD JEZE POL KAR ZASPI....A MISLITE ,DA JE S TEM KAJ NAROBE,DA JIH NOČE PAST..BI PA SE ŽE KAR POSTAVLJAL NA NOGE...STAR PA JE KOMAJ 6M IN POL... L.P. :sloncek:

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pasenje kravc
17.9.2004 11:56:09   
SILVA
Moj se že od 4 meseca postavlja na noge.Bi bil skoz na nogah.
lp

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pasenje kravc
18.9.2004 21:18:32   
šestica
no zdej pa vem katera silva.....
naša baba je tudi skoz na nogah. ti otroci so čist zmešani, hehe.:) čak, dodajam novo slikco v album.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Smučanje
Michonne RR

Ali smučate?

Da (43%)

Ne (57%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!