|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jabolčni sok
2.3.2007 22:54:27   
malanja
pozdrav.Včeraj sem naši mali ponudila jabolčni sok od allete in ga nikakor noče piti.Ima kdo kakšno izkušnjo z tem.Kaj dajete za piti 4.5 mesecev staremu otroku?
hvala za vaša mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jabolčni sok
2.3.2007 22:56:45   
eya
Naš pa ravno jabločni sok obožuje, čajev sploh ne mara. Lahko poskusiš z raznimi čaji, pa z vodo. Mogoče mora pa samo večkrat probat, preden bo sprejela.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu malanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jabolčni sok
3.3.2007 7:04:43   
klaja
Jaz ji dajem čaje, včasih tudi kake soke, vendar noče in noče pit. Tako da komaj spravima skupaj 50 ml tekočine, stara pa je 7,5 meseca. Probaj ji večkrat ponudit in po mojem, če bo žejna, bo že pila.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jabolčni sok
3.3.2007 9:55:50   
malanja
saj pije ona kar rada ampak samo komoračov čaj druga pa noče,tega spije tudi do 2 dcl na dan,apak bi jo rada navadila še na kaj drugega

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jabolčni sok
3.3.2007 11:05:11   
Baucka
Nesladkan bebe čaj in vodo. Včasih tudi kak požirek soka. Najbolj jo bo odžejal čaj ali voda. Saj, no vsaj mene, še bolj žeja po sokovih.  

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu malanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?