|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 11:52:56   
lea23
kako priročne so torbe za voziček ki se pripnejo na ročaj vozička? sem jih gledala od quinnya, ker kupujeva buzza, pa se mi ne zdijo ravno tako ful velike da bi vanje lahko spravil veliko stvari. in glede na to da je to moja prva nosečnost, me zanima če je v teh torbah ki se pripnejo na voziček dovolj prostora za vse tiste stvari ( sicer še ne vem natančno katere vse bom potrebovala ko bom odsotna z vozičkom ) ki jih potrebujete ko greste z vozičkom npr. na dvourne izlete, ko ste pač nekaj ur odsotne? al naj raje kupim kakšen nahrbtnik, recimo od nivea ali panthen ker tam se mi zdi več prostora? verjetno bom običajno sabo potrebovala kakšni dve plenički, flaško za čaj ali mleko, robčke, kaj za preoblečt, denarnico, svoj mobitel, kakšno igračko, ...
torej zanima me če tiste torbe zadostujejo? al so le za krajše odsotnosti in vanje spraviš le najnujnejše? 





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 11:56:24   
Anonimen
oh mene taka torba samo ovira in je nimam...

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 11:59:20   
Jančika_
Meni se tele torbe zdijo predvsem hudo predrage. Jaz imam navaden športni nahrbtnik za 2 jurja, not gre vse in še več (recimo manjši nakup v trgovini). S sabo pa sicer nosim denarnico, ključe, telefon, nekaj pleničk, paket vlažnih robčkov, eno tetra plenico, ene žabice in bodi, kakšen frutek in lonček z nastavkom. Aja, pa zadnje čase še Sack'n'seat (sedež za otroka iz blaga, ki ga namestiš na navaden stol).

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 12:18:10   
Anonimen
Vsaka torba je dobra, le da mora imeti malo daljši ročaj, da se ga da dati čez ročaj vozička. Pa meni je bilo poembno to, da je imela čimveč zunanjih žepov. Da mi ni bilo treba vsakič, ko sem kaj rabila, cele torbe odpirat.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 16:37:04   
anckabancka
Jaz sem tako torbo za na ročaj od vozička kupila kar na tržnici v Ljubljani. Ni bila draga. pa še praktična je.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 16:47:20   
kofetek2010
kupila sem jo v Rutarju in je ful velika, tako, da gre vanjo še pa še user posted image



(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 20:55:47   
biba77
Mi smo jo imeli v kompletu z vozickom. Na zacetku je bila kar polna, zdaj pa je vedno lazja...user posted image Nekako ne rabimo vec toliko "rezervnih stvari" s seboj. Sicer pa je prakticna.

Jaz bi verjetno prej kupila torbo kot nahrbtnik (ce je ne bi bilo ze zraven vozicka, seveda).


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torbe za na ročaj vozička
9.2.2007 23:14:24   
Mehičanka
Midva sva jo kupila v Leclercu (takrat še za SIT 1.950) in se je super obnesla prvih 6 mesecev, potem pa smo prešli na Quinny-jevo. Ampak ni primerjave.

Naša še sedaj kar naprej poliva in če se kam odpravimo imam vedno vse dvojno za preoblečt, pa slinčkov ene pet, pa krpic in planic...sedaj pa še hrano sabo trogamo...in je Quinny-jeva torba čist nabasana. Ona od Leclerca ima pa še zunanje žepe, ki so prav prišli za 2 litra tekočine, ki sem jo na začetku sabo trogala....

A ja, pa v to Quinny-jevo se kar naprej spotikam, ono drugo pa sem dala kar na spodnjo košaro.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: torbe za na ročaj vozička
10.2.2007 12:36:17   
lilka
Midva sva kupila Quinny speedeya in sem zraven vzela tudi torbo za na voziček enke barve, v kateri je tudi podloga za previjanje. Ne vem moja svakinja jo je imela in se ji zdi super in jo non stop za sabo tovori in vse noter spravi, prijateljica jo še zdaj uporablja, ko je punčka stara že 2 leti, ne vem meni se zdijo zelo praktične, ta od quinnya ima dosti predalov in za najnujnejše se meni zdi dovolj prostorna. Jaz nevem kaj itak ne mislim za sabo vlačit, za tisto kar je treba je pa dovolj prostora so mi ženske povedale.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.2.2007 9:38:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: torbe za na ročaj vozička
13.2.2007 22:28:39   
Zasanjana
Mi imamo Speedya in tud quinnievo torbo, ki je prišla vkompletu, sicer je ne bi kupila.Sej na začetku smo še s tisto torbo okol hodili, zdej sem mogla pa nahrbtnik nabavt, ker nosimo vedno več nepotrebnih stvari s sabo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: torbe za na ročaj vozička
14.2.2007 12:33:59   
Strawberrie Cherrie
Mah jaz sem pristaš velikih torb že drugače - ker moram dosti stvari ''not''stlačituser posted image ; tako da nisem kupovala nobenih dodatnih torb, ampak uporabljam enake zadeve še naprej..

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?