|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strije
21.1.2007 9:49:10   
Anonimen
kaj obstajajo kakšna mazila za strije ki ti ostanejo po porodu????user posted image user posted image
resno sprašujem!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strije
21.1.2007 9:51:41   
total
Ne,nikoli ne izginejo,lahko se vidno zmanjšajo,drgač pa ne.Nekatere si ji lasersko  odstranijo....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strije
21.1.2007 10:44:37   
Allia
Nekje sem zasledila da baje pomaga neka krema od kozmetike JUST in stane okrog 10.000sit. Pa ne vem, če so jo dobi pri nas. Moram še sčekirat.

Baje da pomaga tudi krema od Avonauser posted image

Sama sem jih več probala. Rezultat: Še vedno polno strij po trebuhu. user posted image


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strije
21.1.2007 11:26:08   
2 Sraki
Jest sem enkrat mela eno od justa, kao proti strijam, pa ni popolnoma nič spremenilo situacije, tako da hmmmmm, tolaži te lahko le misel, da z leti postanejo manj vidne. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strije
21.1.2007 12:24:39   
ČebelicaMaja
Jaz sem se sicer mazala kar z nekaj kremami-najbolj mi je pomagala neka navadna, mastna krema od Avona, ampak moram povedat, da sem 9 m po porodu, pa sem se ob branju tega posta šele spomnila, da sem imela strijeuser posted image  (dobila sem ji čisto na koncu nosečnosti), ki so se do danes zmanjšale do take mere, da jih skoraj ne vidim večuser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strije
23.1.2007 16:18:21   
ms3
najdla sem poceni  - razmeroma in delujočo kremo.
jaz mam kremo proti strijam in za korekcijo od kozmetike afrodita. ne meni deluje. user posted image    strije po pordu sicer niso zginele, so pa precej manj vide.
deluje takoj, že po prvem nanosu, po 4 mesecih sem se neha mazat, ker je bilo že toliko bolje (do takrat sem porabila eno tubo). ena tuba pa stane 1800 sit in jo dobiš v vseh trgovinah (taka rumena škatelca je). 

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.1.2007 22:18:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Allia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strije
24.1.2007 22:23:07   
Marogica
Punce, kreme, ki bi  v celoti odstranile strije NI. Ker tisti kozmetični koncern, ki bo to kremo na tržišče spravil, ne rabi izdelovati nobenih drugih izdelkov več. Strije, koliko izginejo, izginejo. Pa če bi se z navadno Soleo/Niveo mazale ali pa kremo za 10 jurjev. Zapravite ta denar za kaj bolj pametnega.

p.s. Želim vam, da bi imele čim manj strij. user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strije
24.1.2007 22:31:49   
eya
Strij ne more odpraviti nobena krema, lahko se jih odstrani z laserjem ali kemičnim pilingom, pa še to ne popolnoma.

Gre za stanjšano kožo in v začetku so rdečkaste črtice, postopoma pa zbledijo. Še manj so potem vidne poleti, če imamo malo bolj zagorelo kremo.

Kreme pa-brezveze, da jih kupujete z namenom, da boste odstranile strije.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strije
3.2.2007 12:31:29   
Strawberrie Cherrie
Na trebuhu jih hvala bogu nimam. na prsih pa na desni strani 2 in levi 3 - so pa precej velike, dolge okoli 4cm -> ampak bom še naprej vztrajala kar z mandljevim ali olivnim oljem. Poleti ko si rjav se menda malo bolj vidijo ampak joške imam v javnosti ponavad za modrcemuser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strije
3.2.2007 12:37:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AKI

kaj obstajajo kakšna mazila za strije ki ti ostanejo po porodu????user posted image user posted image
resno sprašujem!


Do 6 mesecev po porodu greš lahko na samoplačniško lasersko odstranitev strij. Je pa najbrž dragoooo...... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strije
5.2.2007 10:38:45   
BAMBINA_
Pa ve, ki ste dobile strije, a ste se v času nosečnosti mazale kaj? Resno sprašujem, ker jaz si vsak večer namažem trebuh in joške z nekim oljem proti strijam... a me lahko kljub temu doletijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strije
12.2.2007 14:17:30   
Anonimen
no bom  pa še 1x tu vprašala....ker so me g. moderatorji zbrisali!!!!!!!!   
na nelep način!!
 
ali je možno da če že imaš strije od prve user posted image , se ti jih potem lahkjo pojavi še več kot jih že imaš???


upam da to vprašanje ostane...LP!!!

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strije
12.2.2007 21:03:12   
Nyah*
AKI, ni bil nelep nacin, to pa res nisi fer povedala.

Preden sem zbrisala, sem ti poslala ZS, preveri malo, ker je pac tema bila podobna tejle, ki si jo odprla prej.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strije
12.2.2007 21:10:19   
Anonimen
nyah-.-sj kul ampak mene pa moti le tisti tvoj klicaj v zs-ju in nič drugega.ker zame to pomeni kričanje kot za vas pisanje z velikimi tiskanimi črkami....

drugače pa ni panike...user posted image

< Sporočilo je popravil AKI -- 12.2.2007 21:23:04 >

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strije
13.2.2007 11:36:35   
lidijat
Jaz sem v drugo dobila še kakšno strijo na trebuhu za povrh, pa sem bila na isti kilaži, ko sem šla rodit kot v prvi nosečnosti (pa rajši ne povem na kakšni). Sem se mazala s kremo  od Milupe, ampak se ne moreš verjetno izogniti strijam, če grejo kilogrami gor in če imaš dokaj velik buši, lahko le malo ublažiš. Saj se ne vidijo toliko al se jih pa navadiš, saj ne vem. Niti ni toliko pomembno, pomembni so naši user posted image , da so zdravi in zadovoljni, da radi papcajo in razveseljujejo nas starše.

LP

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strije
15.2.2007 21:32:51   
nialana
Za tiste, ki ste vseeno pripravljene probat s kakšno kremico - odličen in zelo učinkovit je intenzivni serum proti strijam znamke Mustela - strij jasno ne odpravi (česar tudi ne obljublja), temveč zeloooo zmanjša njihovo globino in naredi njihovo barvo čim bolj podobno koži okoli njih. Preizkušeno na meni in par kolegicah - rezultati super, strije komaj opazne!

Za nosečke (jaz sem se zaman celo nosečnost mazala z Vichijevo kremo proti strijam, dobila sem jih par dni pred porodom in tik po...) pa ravno tako od Mustele "Stretch Marks Double Action" - kremica z dvojnim delovanjem - preventiva in kurativa takoj po nastanku strij. 

Obe se dobita pri nas v lekarnah in staneta okoli 25€.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strije
20.2.2007 13:41:27   
SMisa
Krema stane cca 25€ in je namenjena stiskanju kože, zato so morda strije manj vidne, izdinejo pa ne.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?