|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preverjanje otrokovega zavarovanja
22.9.2004 12:05:24   
Pupica
Pozdravljene!

Ker v moji sluzbi niso ravno zanesljivi, bi vas prasala, kako lahko preverim ali je moja :duda:Tia prijavljena v zdravstveno zavarovanje ali ne?
Da ne bi bilo potem nevšečnosti pri zdravniku, čas prvega pregleda pa se nezadržno približuje...

LP

pupika + :miska:Tia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   preverjanje otrokovega zavarovanja
22.9.2004 12:11:00   
Anonimen
Pozdravljena!
Tudi, če v tvoji službi še niso uredili zdr. zavarovanja za tvojo dojenčico, se ne sekiraj, glavno, da imaš ti potrjeno oz. veljavno kartico zdr. zavarovanja. Je pa res, da bi ti lahko iz službe poslali potrdilo, ki so ga prejeli na ZZZS, iz katerega je razvidno, da je bila podana vloga za izdajo kartice. Meni so iz službe poslali tovrstno potrdilo po 2 dneh, kartico pa sem prejela približno po enem tedno. Morda najbolje, da kar preveriš v tvoji službi kaj se dogaja.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   preverjanje otrokovega zavarovanja
22.9.2004 12:44:07   
malika
Prva dva meseca velja tvoja kartica.Po tem času je potrebno podat vlogo za pupino kartico.Najlažje je, da pokličeš na ZZZS in ti takoj povejo, ali je vloga prišla ali ne in v tistem času koliko traja da prejmeš kartico, dobiš začasno potrdilo (papir).Jaz sem sama dala vlogo na CSD pa je trajalo 4 tedne da sem prejela kartico, ker so čudaki na tem našem CSD čakali , da se bo nabralo večje število vlog in potem dali zahtevek na ZZZS.
Če pa vloge še niso podali, pa bo najbolje, da dvigneš papirje in greš sama urejat-boš vsaj 100%, pa še začasno potrdilo boš dobila takoj na licu mesta.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   preverjanje otrokovega zavarovanja
22.9.2004 13:03:15   
Una
Povprašaj v službi. Morala bi dobiti neke vrste potrdilo, ki velja dokler ne dobiš zdravstvene kartice. Naš bo kmalu 5 mesecev, pa je še nima (kartice namreč), ker je moja mama mislila:ups:, da je čas eno leto, da dobi kartico. In smo čakali in čakali... Dokler niso bili v zdravstvenem domu že jezni:grrr: in je oči končno (ker je fant zaposlen pri mojem očetu) odnesel na ZZZS. Naj še povem, da mi je sestra kljub temu opravila UZ kolkov, vendar je rekla, da jih je dobila po prstih in da ne smem več brez kartice. In tudi cepit ga v drugo ni hotela.
Glede na to, da tvoja :duda: še ni stara 1 mesec, se nič ne sekiraj. Boš dala pri zdravnici svojo kartico.

LP, Una :sloncek:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   preverjanje otrokovega zavarovanja
22.9.2004 19:43:55   
Pupica
Hvala vsem za odgovore!

Sem kar v službo poklicala, če so že uredili.Nič!Ni bilo časa, bodo naslednji teden...ma da bi jih v rit sunu!!:grrr::grrr::grrr:

Upam da ne bodo potlej še na CSD-ju kej kompliciral, pa prov počas naprej pošiljal.

LP

pupica+:miska:Tia

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   preverjanje otrokovega zavarovanja
22.9.2004 20:29:30   
Nogavička
Za urejanje zdravstvenega zavarovanja pa ne potrebuješ CSD-ja.
Sama urejam to področje v službi.

Iz službe pošljejo obrazec z rojstnim listom na ZZZS,kjer izdajo začasno potrdilo, v največ 14. dnevih pa prejmeš na dom otrokovo kartico.

Če je podjetje v Ljubljani, se da urediti v enem dnevu. Samo kurir odnese na zavod in takoj dobi potrdilo.

L.p.

Tea

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?