|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavitve zaradi dojenja?
19.8.2007 11:59:20   
apolonica
Mam 2 mes starega sinčka in se mi je že 3x zgodilo, da se zjutraj malo krvavela - zelo svetla kri in ne veliko (se polno dojiva). Ker je to moj drugi sinček in ker pri prvem ni blo tega, me zanima, če imate tudi ve to izkušnjo. če bi blo sam enkrat bi rekla, da je to nihanje hormonov, menstruacija tud najbrž ni, ker je melo in svetlo - pri prvem sem jo dobila po 6 mesecih v fazi dojenja. Me je pa mal červičilo, pa se je izkazalo, da so bili vetroviuser posted image ?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvavitve zaradi dojenja?
19.8.2007 12:19:49   
piščanc
to je lahko še čišča. ob dojenju se sprošča oksitocin, ki povzroča krčenje maternice in ob tem se maternica tudi čisti. poizkusi malo bolj počivati, da se maternica zaceli

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu apolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvavitve zaradi dojenja?
19.8.2007 21:14:45   
gattino
Pušenjak pravi, da je to normalno! Jaz sem že dobila M, po enem tednu ene 10 dni izcedka, potem nekaj dni spet nic, pa potem spet svetlo rdeč izcedek ...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvavitve zaradi dojenja?
19.8.2007 21:23:03   
Naty*Taja
Je pa lahko tudi znak, da so kaj not pozabli - kak delček postlce? Po moje nebi bilo slabo, če bi se oglasla pri svoji g, če se bo ponovilo. Sem pa jaz imela pri prvem že 7. teden po porodu menstruacijo in to pri polnem dojenju, tak da... kdo bi točno vedel.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu gattino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvavitve zaradi dojenja?
19.8.2007 23:18:21   
apolonica
A je možno, da bi šele po dobrih 2 mesecih bila reakcija telesa, če se v njem ostalo še kaj od maternice? mislim, da bi me že prej kaj matralo. mogoče je pa res še čišča, saj sem jo imela strnjeno več kot 6 tednov. moti me le, ker je na koncu rjavkasta, ta izcedek pa je zelo svetlo rdeče.
hvala in lp 

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvavitve zaradi dojenja?
20.8.2007 14:01:34   
Naty*Taja
Veš kaj je še meni na pamet prišlo - kaj pa če je tole kaka vgnezditvena krvavitev? user posted image  Bi bilo mogoče, ali je pri tebi tudi možno pa ti najbolje veš. Mislim, če ima od česa bit. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu apolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvavitve zaradi dojenja?
20.8.2007 14:05:17   
orhideja75
najbolje, da pokličeš svojo G. in ji vse poveš. boš najbolj pomirjena.
se je pa že zgodilo, da so punce tudi zanosile (kljub temu, da so dojile) in sploh niso vedele. pa so potem vseeno odšle na pregled in bile kar malo šokirane.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krvavitve zaradi dojenja?
22.8.2007 22:47:13   
apolonica
zdej krvavitve ni več; bo  še mal počakala. hvala za nasvete. če pa bo še, pa grem sigurno k g.

LP

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?