|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FRUTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
24.9.2004 11:09:03   
Moyca_
hay,
zanima me tvoje mnenje. Kaj naj kupim malemu kombinezon ali bundo s hlačami (komplet), ne vem no. Se mi zdi kombinezon super, ampak zdaj za jasli pa se mi zdi boljše komplet. Misliš da ga bodo vedno oblačili v kombinezon??
Kaj misliš ali rabim oboje?


:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   FRUTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
24.9.2004 11:28:36   
mala maja
nisem FRUTKA ampak se bom vseeno malo umešala vmes med pogovor.

Hotela sem ti samo povedati da je bolje če ima oboje. Pri nas smo ta velikemu kupili bundo in hlače pa je blil skoz moker. Nato nam je predlagala vzgojiteljica da naj mu kupimo kombenizon in damo bundico še posebej.

ne vem pri tamalem pa sem vidla da imajo skoraj vsi samo kombinezone. Veš saj jih vzgojiteljice raje bolj toplo oblečejo in potlej so lahko tudi dalj časa vzunej.

No vsekakor moje menje je da rabiš oboje je pa tako da to je precej velik strošek in tako je presoja tvoja.

Lp pa lepo se imejta

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   FRUTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
24.9.2004 11:37:25   
JASNA D
Jaz imam zaenkrat samo kombinezon in če se bo le dalo, si ne bom delala dodatnih stroškov še z bundico.

Moyca, pridi naslednji četrtek na meeting, da te spoznam. Potem mene verjetno res ne bo več....

LP, Jasna

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   FRUTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
24.9.2004 11:46:35   
Lenny
Tudi jaz se vrivam :ups:
Naš še ni v vrtcu, pa nam je oboje ful prav prišlo. Eno je zaradi sušenja, pa bundico lahko še drugače uporabiš, ko ne potrebuje nepremočljivih hlač, tako da mi nismo še kakšne zimske jakne kupovali. Smo upam, da mu bo letos še kaj od lani prav :zmeden:
Lp

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   FRUTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
24.9.2004 12:32:36   
frutka_
...hihihi, sem ti že odgovorila na privat in šele zdaj sem videla, da si tudi na forumu...9nebesa

Evo, punce so ti svetovale podobno kot jaz.;) Najboljši je kombinezon, fajn pa je tudi kaka bundica za rezervo. Ne pozabi na rokavice ki so na štrikecu, šal, kake tople škorence, kapo za preko ušes in tople termo nogavičke, kaki puli, in trenerkico spodaj pa en topel puloverček in je to čisto dovolj. Jaz sem moje v jaslih običajno še s kako dekico pokrila po nogah, če so sedeli v vozičku....in potem zgledajo kot neki zombiji s tistimi šali preko ust pa s kapami na oči in komaj se premikajo...joj! :zmeden:Ampak sneg pa imajo vsi po vrsti radi.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?