|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posteljica v barvi oreha??
22.2.2007 10:03:32   
rožica81
Živjo!

S fantom iščeva posteljico za najinega user posted image  v barvi oreha, ampak je nisva še nikjer našla. A jo je katera izmed vas kje našla? Zaenkrat bova imela miškota malega pri nama v spalnici in želiva imeti pohištvo vsaj približno v isti barvi...

Hvala za odgovore

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posteljica v barvi oreha??
22.2.2007 10:24:08   
Putka
Bela je ful lepa, pa povsod zraven paše. Gre v vsako otroško sobo.
Drugače pa pokliči kakšne naše proizvajalce, če ti jo na oreh obdelajo. Ali pustijo nelakirano, pa jo sami pobarvate.



(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posteljica v barvi oreha??
22.2.2007 11:31:53   
soncece24
Če bi res rada, da ti v spalnico paše bi jaz na tvojem mestu vprašala tam, kjer si kupila spalnico (predvidevam, da imaš alplesovo, ker je to njihova tipična barva user posted image ) če mogoče delajo tudi otroške posteljice. Sicer pa kot so ti že predlagale bela, al pa vanilija recimo, pač nek kotrast je boljši kot nek pribljižen odtenek.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posteljica v barvi oreha??
22.2.2007 11:34:30   
Nikki24
Jaz sem nekaj podobnega svetlemu orehu videla v Baby centru, vendar nisem 100%, ker še nisem natančno iskala. Tudi midva bi rada našla nekaj v tej barvi, ker imava tako spalnico, bele posteljice mi pa niso všeč.

Lp

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posteljica v barvi oreha??
22.2.2007 13:54:15   
rožica81
Vem, da dava posteljico lahko delat, jo prebarvat... Mene zanima, če jo je katera od vas v tej barvi kupila ali videla v kaki od trgovin z otroško opremo ali pohištvom?

Pa hvala za odgovore, LP

(odgovor članu Nikki24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posteljica v barvi oreha??
22.2.2007 13:57:50   
Anonimen
user posted image Baby center-160 evrov

(odgovor članu rožica81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posteljica v barvi oreha??
22.2.2007 15:40:54   
Baucka
Ikea-Avstrija, na internetu poglej.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posteljica v barvi oreha??
23.2.2007 20:55:08   
ŠpelaP
Poglej še na spletni strani od tovarne Lip Poljčane:
http://www.lip-poljcane.si/

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?