|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako testirate šminke?
23.2.2007 13:36:25   
Blink1
No...zadnjič sem si kupila eno šminko, ki mi je bila všeč na oko. Namazala sem jo na roko in ni bila slaba. Zato sem jo kupila.

Pa pridem domov, se namažem in ITAK da mi ne paše. Nazaj pa je seveda ne vzamejo.

V drogeriji testirat testerčke na ustnicah, mi je nehigienično...ampak kako pa naj potem vem, katero bi imela? A moram pol kolekcije pokupit?

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 13:40:51   
Strawberrie Cherrie
Jaz tega problema nimam...imam kar precej velike ustnice user posted image in uporabljam samo lip gloss, mogoče samo nežno roza obarvan, ali brez, mogoče malo bleščeč, ker vse ostalo zgleda smešno! user posted image No, vsaj men zgleda smešnouser posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 13:40:56   
amalija
Približno vem, kakšne barve mi pašejo.

Če kupujem kaj novega, še ne preizkušenega, pa uporabim tester - vzamem robček, obrišem šminko, jo nanesem na ustince in ponovno obrišem šminko (ali pa gobico, če je glos).

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 14:08:52   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

No...zadnjič sem si kupila eno šminko, ki mi je bila všeč na oko. Namazala sem jo na roko in ni bila slaba. Zato sem jo kupila.

Pa pridem domov, se namažem in ITAK da mi ne paše. Nazaj pa je seveda ne vzamejo.

V drogeriji testirat testerčke na ustnicah, mi je nehigienično...ampak kako pa naj potem vem, katero bi imela? A moram pol kolekcije pokupit?

jaz sem tudi tak problem imela, sedaj pa testiram od katere frendiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 14:18:30   
Blink1
Mater...jaz sem se odločila, da sem bom kar pocala v drogeriji. Bom pa z robčkom brisala testerjeuser posted image user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 14:18:49   
arielca
Drugače je ustnicam najbolj podobna koža na blazinicah prstov.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 15:13:46   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Mater...jaz sem se odločila, da sem bom kar pocala v drogeriji. Bom pa z robčkom brisala testerjeuser posted image user posted image


Dobra ideja. Zjutraj se na poti v službo ustaviš v műllerju, se lepo namažeš in nadišaviš, pa je user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 15:30:16   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24


Dobra ideja. Zjutraj se na poti v službo ustaviš v műllerju, se lepo namažeš in nadišaviš, pa je user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 16:25:26   
arielca
Ve se smejete, ampak ena moja znanka je vedno noro dobro dišala. In skoraj vsak dan drugače. In ker precej parfumov poznam po vonju, sem vedela, da so nekateri pregrešno dragi in da si ona tega zagotovo ne more privoščiti. In njena skrivnost? Ped službo je šla v drogerijo, izbala je parfum, se nadišavila in to je bil to. Poceni in dobro, ni kaj user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako testirate šminke?
23.2.2007 17:03:30   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jaz tega problema nimam...imam kar precej velike ustnice user posted image in uporabljam samo lip gloss, mogoče samo nežno roza obarvan, ali brez, mogoče malo bleščeč, ker vse ostalo zgleda smešno! user posted image No, vsaj men zgleda smešnouser posted image


Isto pri meni ... s šminko sem kot klovn za maškare! Sovražim šminke user posted image !

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?