|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave s pristavljanjem
24.2.2007 22:20:21   
Anonimen
V porodnišnici sva imele z user posted image  kar precej težav s pristavljanjem, pomagale so nama sestre a predzadnji dan nama je dojenje super steklo! user posted image
Potem doma do par dni nazaj ni bilo nobenih težav, user posted image  je zagrabila v prvo in lepo je jedla. Zadnje dva, tri dni pa kr neki. user posted image  Enostavno ne zagrabi bradavice, če pa jo že, pa malo potegne in takoj spusti in se dere kot jesihar. user posted image  Nimam pojma kaj delam narobe, saj smo se lepo naučile.
Mleka mam dovolj, saj ne sam da teče, če stisnem celo špricne ven, prepolne prsi tud niso, ker sčasoma sicer zagrabi in potem lepo jé 20 minut skupaj. Dojim jo isto, v istem položaju kot prej. Soora nima v ustih, da bi jo kaj bolelo.
Je pa res, da se to večinoma dogaja ponoči ali zvečer, ko je zaspana. Tok sem jo že naštudirala, da je prekmalu ne smem vzeti iz posteljice, ko se šele prebuja, ker se ji še ne da vleči, ampak ne pustim je pa tud ne, da se začne orenk jokati.
Jé na dve uri in recimo da se tkole joče ene trikrat v celem dnevu, drugače vedno lepo zagrabi. A je res sam tok zaspana? Sam problem je, ker se tkole čist znervira in zbrihta in potem noče zaspati nazaj. user posted image
Da ne govorim kako veselje je to zame, ko vleče bradavico na vse strani in stokrat zagrabi in spusti. user posted image
V glavnem, ma kdo kakšno idejo, kaj za user posted image  delam kar naenkrat narobe? Ali kako naj delam, da bo prav?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Težave s pristavljanjem
24.2.2007 22:31:41   
MALINČICA
Mogoče pa ti mleko takoj ne steče ven, pa ona tisti trenutek nič ne dobi v usta in protestira. Poskusi si naslednjič, ko bo spustila, malo stisnit bradavico, da ji kak kapljica mleka steče v usta, mogoče bo potem pograbila....
Ne vem kaj bi ti drugega svetobvala.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Težave s pristavljanjem
24.2.2007 22:34:28   
Miss Piggy
Mene tole na kolike asocirauser posted image . Po moje je lacna in bi jedla, ampak jo zraven sraufa. A zraven kej nogice krci?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Težave s pristavljanjem
25.2.2007 7:35:25   
Anonimen
Ne eno ne drugo. Sej pravim, da če stisnem priteče, celo špricne ven mleko. user posted image
Kolike pa tud po mojem niso, ker je to samo takrat, drugače ful malo joka. user posted image

Zdaj zjutraj je čisto lepo jedla, ponoči ga ja tud mal sračkala, zvečer je bla pa najbolj kriza. user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Težave s pristavljanjem
25.2.2007 8:38:29   
Miss Piggy
Ja sej krci se ponavadi  pojavljajo v vecernih urah in ne cez cel dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Težave s pristavljanjem
25.2.2007 8:51:29   
Anonimen
Ja, krčki so predvsem zvečer, po moje je to to.

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Težave s pristavljanjem
25.2.2007 8:57:26   
altati
Čisto normalen novorojenček je, ki je zvečer utrujen od vsega novega in pač malo pojoka....Hijenca, nič ne delaš narobe, niso kolike, mleko imaš....Minilo bo! Kar pogumno naprej! Verjemi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
25.2.2007 19:40:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Težave s pristavljanjem
26.2.2007 11:13:10   
Baucka
Moja se je bunla, ko ji je preveč hitro teklo. Ko se je umaknila je kar špricalo. Sem si malo ven strinila in je bilo vredu.




_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?