|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oteklina okrog vhoda v nožnico
24.2.2007 17:52:27   
Medvedka
Lepo pozdravljene!

Zanima me, če je med vami katera, ki bi kdaj imela zatečeno tkivo okrog vhoda v nožnico. Sem namreč v 34.tednu nosečnosti in že kar nekaj časa opažam to oteklino. Ko sem bila nazadnje pri ginekologinji, ji tega nisem povedala, ker so bili zraven študenti in mi res ni bilo do tega, da bi mi vsi gledali v mednožje...
To oteklino najbolj čutim takrat, ko se usedem na WC-školjko in grem na malo potrebo. Lahko si mislite, da tudi spolni odnosi niso ravno prijetni, če je tam zatečeno...
Prosim, pišite, če je kakšna taka, ki bi že kaj podobnega imela...
Je sicer res, da imam tudi precej belega toka, vendar ga imam praktično že od začetka nosečnosti, pa tudi sicer sem ga zmeraj nekaj imela. Ali bi lahko šlo za vnetje nožnice, čeprav me niti ne peče, niti ne srbi? No, morda me kdaj, kdaj za nekaj časa srbi, potem pa se spet umiri.

Prosim pišite, ker me ful skrbi, kaj vse bi to lahko bilo...

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oteklina okrog vhoda v nožnico
24.2.2007 17:56:10   
Anonimen
Se mi zdi,da je par dni nazaj ena pisala o tem.Baje je to neka žleza.Poskusi malo prebrskati ali ti bo pa katera znala
o tem več povedati.

(odgovor članu Medvedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oteklina okrog vhoda v nožnico
24.2.2007 22:43:05   
Anonimen
Ja, jaz sem odprla to temo. Baje naj bi bila to Bertolinijeva žleza. Poglej si pod ta naslov... Nič kaj spodbudno čtivo, ampak si "šele" v 34t, tako, da imaš čas tudi za rezanje in šive, ker se bojo lepo zacelili do poroda. Mene pa ful skrbi, ker bo porod že mogoče jutri (sem 40t2d) pa mam tako oteklino.... Katastrofa! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oteklina okrog vhoda v nožnico
25.2.2007 9:12:52   
gaja*
Ni nujno, da vama bodo rezali pred porodom. Vsaj jaz mislim takouser posted image
Glavo gor, vse bo ok user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oteklina okrog vhoda v nožnico
25.2.2007 9:15:53   
frutka_
Jaz sem nekaj prebrala,da je itak pred porodom vse nabreklo in otečeno ker se pač telo pripravlja na porod. po mojem ni nič narobe.

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oteklina okrog vhoda v nožnico
25.2.2007 21:25:26   
Medvedka
Hvala za odgovore, najbolj me je morilo, kaj za vraga je zdaj ta oteklina, in če je to ta žleza, se ne bom sekirala več, pa četudi me bo začelo boleti ali mi bodo morali rezati...

Ja, enkrat sem že rodila - pred 2 letoma - vendar takrat nisem bila dol spodaj nič zatečena, zato me je še toliko bolj skrbelo, ker sem si mislila, da s samo nosečnostjo ta oteklina nima kaj dosti opraviti... Sicer pa imam v tej nosečnosti cel kup takšnih in drugačnih težavic, da sploh nisem več presenečena, če se mi pojavi še kakšna...

Če se slučajno najde še katera, ki je imela podobne težave, naj prosim napiše, kaj in kako je bilo...

Punce, lepo se imejte!


Medvedka

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?