|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniške obleke na gorenjskem
28.2.2007 15:39:40   
Caarmen
Ojla

Mene pa zanima, če katera ve kje bi lahko kupila nosečniške obleke na gorenjskem? Bojim se, da do Ljublane sploh ne bom prišla, ker je trebuh vsak dan večji. Kje pa ste obleke kupovale v Ljubljani? 

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniške obleke na gorenjskem
28.2.2007 15:53:36   
Anonimen
Od vsega se ti najbolj splača zapeljat v Celovec v H&M in C&A. Tam imaš veliko izbire, pa cene so veliko nižje kot pri nas.

Na gorenjskem pa vem edino za Bibo v Kranju, ne vem pa, kakšne so cene in izbira.

V Ljubljani imaš v hali A Popek, v Emporiumu je ena trgovina, pa ne vem kako se ji reče, v Baby Centru imaš La vie.  Pa še nekaj jih je, pa se ne spomnim katere. Se mi zdi, da je v mestu, blizu Magistrata še nekaj. Bo katera bolj "domača" verjetno vedla več povedat.

(odgovor članu Caarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniške obleke na gorenjskem
28.2.2007 18:34:35   
Miška76
je Ezica že vse povedala in lepo obrazložila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniške obleke na gorenjskem
28.2.2007 18:51:07   
bskrle
Tia v Mostah pri Komnedi - kakpna trenirka, majčka, spodnje perilo.

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniške obleke na gorenjskem
28.2.2007 18:52:01   
polona2
Ni treba v Celovec, v Beljaku ima C&A nosečniški oddelek, par korakov stran pa imaš tudi eno privat trgovino, greš samo iz C&A smer H&M, tudi tam imajo nosečniška oblačila, pa zadnjič se mi je v H&M zdelo, kot da imajo nosečniške trenerke.

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniške obleke na gorenjskem
28.2.2007 19:38:37   
FruityTango
Prečesala sem celotno gorenjsko, nič od nič user posted image
Le trgovina Biba na Planini v kranju ima nekaj hlač in majic, pa še te niso nosečniške, temveč izdelane z raztegljviim blagom in večjimi številkami. Sramota, na gorenjskem ni nič od nosečniških cunj.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniške obleke na gorenjskem
28.2.2007 19:51:51   
mihana
jaz sem pa ravno v bibi našla ful lušne cunce..res izbira ni velika..mi je pa všeč njihov raztegljiv material ki se ti prilega po telesu...)))
ne pa da nekaj štrli na tebi

cene se mi zdi so pa povsod iste..vsaj pr nas
lp

(odgovor članu FruityTango)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?