|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročina nad 38
25.2.2007 10:27:25   
Anonimen
Mali ma zdaj skoraj že 2 dni vročino nad 38.Dam mu svečko, mu temperatura pade, ampak ima še vseeno vročino npr. 37.9, ampak hitro naraste nazaj.Ima bel jezik, nič ga ne boli, in je kljub visoki vročini fulll aktivn!Žal nima apetitauser posted image ALI KAJ RAZHAJA?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 10:48:27   
Meceno
Viroze jauser posted image

Mogoče ga boli grlo in boš mogla it k dežurnemu po kak sirup



Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 11:11:52   
Suza
Gripa.
Mi jo imamo tudi vsi.
Tamalemo jo zbijam z Naprosin siropom. In ko nima vročine je pravi mali divjak. Midva sva bila pri dežurnem ker je imel vročino čez 40, pa nisma nič dobla. Samo zbijat in ohlajat pa dosti tekočine. Pa ne ga silit s hrano.
Traja pa temperatura tam nekje 3 dni.
Če mu pa ne moreš zbiti vročine s paracetamolom, probaj nekaj drugega: Voltaren ali pa Naprosin sirup.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 14:13:26   
Mavrična zvezdica
Pri nas je podobno: v petek je imel 37.5, včeraj dopoldne enako, popoldne 38.7, danes pa je imel dopoldne tudi malo čez 37, sedaj pa mu je spet malo padla.

Živahen je še kar - poišče si bolj umirjene igre, divja pa k sreči ne.
Jaz mu dajem veliko pijače, če ima vročino pod 38.5 pije tudi sok rdeče pese, ko mu je pa zvečer narasla sem mu dala pa svečko.

Ima pa naš za sabo letos že dve pljučnici in me je kar groza, ko slišim njegov kašelj. Držim pesti, da je res samo kaka viroza.

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 14:22:29   
Anonimen
Ja viroza je.
Moj sin še ne eno leto je imel tri dni vročino 39,5. Sem klicala zdravnico in je rekla, če bo četrti dan še tako visoka vročina naj se prideva pogledat drugače pa ne.
In se je četrti dan umirilo, tko da je to ta viroza, ki sedaj razhaja.
Pred njim je zbolel ati in starejši sin.

(odgovor članu Mavrična zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 17:20:13   
Tiki
Pri nas se je tudi v petek začelo. Ta mauček (skoraj 3 leta) je popoldan dobil vročino malo čez 37, zvečer 38,3. Sobota čez dan okoli 37,7, zvečer 38,3, ponoči 40. In takio  danes cel dan, ko sirup popusti gre čez 39. Pred uro smo ga dali v kopel 37 in smo uspeli slabo stopinjo zbiti... Pa iz noska mu teče in malo kašlja. Je skoraj nič, pije veliko. Upam, da kmalu mine, tako nam kot vam.

user posted image  user posted image   user posted image    user posted image     user posted image      user posted image       user posted image        user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 19:57:37   
Tiki
No, zdaj pa še ta večja (4 letnica) zakuhala user posted image .
Oh ja, tele viroze.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 21:28:36   
NIN@
Pa to je viroza!!!Kako sranje mi se z njo že 4 ali celo5 dan borimo napolno....in zbijamo vročinoo.
Jz sm že čist nora, ker res nič ne je tudi čokolade nočeuser posted image

Imamo pa srečo da pije ful

lp
nin@

(odgovor članu Tiki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vročina nad 38
25.2.2007 21:54:44   
Mavrična zvezdica
MI smo popoldne preživeli brez vročine.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vročina nad 38
26.2.2007 11:07:06   
KIKI****
user posted image viroza, viroza, viroza...
to sem poslušala povsod-od radia, tv, 2x pri zdravniku ...
in ker je tamala bolj občutljiva je kuhala vročino 10 dni nad 38 do 40 stopinj-po vstavitvi svečke ni padlo pod 37,8 pa zopet nazaj gor...
po 14 dneh smo dobili pa gojišče in polna pljučja BRONHITIS. grr kak sem bla jeznauser posted image

(odgovor članu Mavrična zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vročina nad 38
26.2.2007 11:21:23   
NIN@
Sam ta vročina je res hudič, mi jo imamo že 5 dan in je zaznoret, tamal je tak kot ena cunja, sam pije pa še drgač je pa fuč. No dans je za milimeter bolje!!!!

Mal me skrbi ta vročinauser posted image

A je to za virozo normalno da je tk dolgo vročina in naš še kašlja?

Pa še drisko smo fasali sam za en danuser posted image


A bi blo kej bolje če bi se dali cepit predčasno?


lp
nin@


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?