|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Električna zobna ščetka za 5-letnika?
22.1.2007 12:36:07   
jooly
Prosila bi za vaše mnenje. Mojemu fantu iz dneva v dan pada volja po samostojnem umivanju zobkov. Vedno sem sicer ob njem in mu pomagam, rada bi samo, da bi to počel z veseljem in ne kot da je to neka mučna obveznost vsako jutro in večer.
Pred kratkim sem zasledila zanimive ščetke na baterijo z motivom Cars (tistih avtomobilčkov iz filma), pa me zanima, če ima katera izkušnje s temi ščetkami.
Ali je sploh varno, zdravo in zadovoljivo umivanje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Električna zobna ščetka za 5-letnika?
22.1.2007 12:41:06   
mala
Ja jest sem zadovoljna s to ščetko, je tudi zobozdravnica rekla, da bolj sčistijo zobe,kot navadna zobna ščetka...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Električna zobna ščetka za 5-letnika?
22.1.2007 16:12:46   
lelaval
Mislim, da je moj sin tudi štel toliko let, ko sem jima prvič kupila el. zobne ščetke. Resda, ni bilo nikoli težav z umivanjem, a če že so, mislim, da bi bilo bolj zanimivo umivanje, če nekaj zraven brni.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Električna zobna ščetka za 5-letnika?
13.3.2007 18:10:33   
Majin oči
Naša ima tri leta in je el. ščetka zakon. In ima najlepše zobe med vrstniki. Najbrž azato, ker oči pomaga, ampak važen je namen.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?