|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
30.9.2004 14:49:24   
anemaric
Pozdravljeni! :metulj:

Rada bi kupila elektronsko varuško, vendar je ponudba v trgovinah kar precejšnja in tudi cene so zelo različne. Če mi lahko kdo svetuje oziroma priporoči, katera varuška se zares obnese, bi bila zelo vesela. Slišala sem namreč, da se nekatere varuške ne obnesejo ravno najbolje, saj jih zmoti že najmanjši šum (npr. mobiteli, avtomobili,itd.)ter da navedeni dometi varušk v navodilih za uporabo ne držijo vedno. :zmeden:
Kupila bi rada takšno, z dometom okoli 150 - 200m za ceno od 15.000 - 20.000. V spletni trgovini prodajajo elektronski varuški Navihanček in Zaspanček, ki sta se mi po opisu zdeli kar vredu, pa tudi Tomijeva ni slaba.
Ali jih mogoče kdo od vas že uporablja in kako se obnesejo? Kaj mi svetujete?:sloncek:

Hvala za vaše odgovore in vaš čas!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
30.9.2004 15:41:15   
Lunca1
To pa tudi mene zanima. Midva pa imava pa še ta problem, da imava vmes v stanovanju še eno bivšo zunanjo steno, debelo kak meter, pa se bojim da ne bi neslo tako daleč, glede na to da bo tamal od spalnice oddaljen kakih 30 m (vmes pa ta stena).

LP Lunca

(odgovor članu anemaric)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
30.9.2004 18:18:37   
m_m
naju pa zanima ce ma kdo izkušnje z tistimi el.varuškami ki majo še sliko zraven(kamera)
lp
m_m

(odgovor članu anemaric)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
30.9.2004 19:49:32   
Seven*
Jaz imam Philipsovo.. Tisto srednjega cenovnega razreda. Zadovoljna 100%. Niti ena zadeva je ne zmoti. Nastavis lahko obcutljivost naprave (da se ne vklopi ob vsakem vzdihu), ima razlicne kanale (da ne lovis sosedov) in dokaj velik domet. SUPER! :)

(odgovor članu anemaric)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
1.10.2004 8:37:23   
Lu
V baby centru imajo zdaj eno v akciji, samo ne vem od koga je.

papa Lu

(odgovor članu anemaric)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
1.10.2004 8:53:55   
malika
Lunca ne skrbi zaradi stene.Mi smo v hiši(spodaj so starši) in ko greva z dragim na kak potep, ga dam spančkat in babyphone k babici en ptuk niže in se vedno čisto lepo in razločno sliši. Imam pa neko prastaro varuško, staro 15 let.
Akcijo imajo tudi v Arielu.

Lp

(odgovor članu anemaric)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
1.10.2004 10:36:55   
bori
Mi mamo tisto Navihanček- Mami in nikar je kupit!! Poleg vsakodnevnih helikopterjev, vlakov in tovornjakarskih debat slišimo zraven še jokati vsaj 3 različne dojenčke, ki živijo cca 100 metrov od naše hiše.

Tako, da še kadar naša spi, skačem kot nora, ker slišim druge. Kolegice hvalijo Tomya, tudi sama bi verjetno zbrala tega, pa sem jo dobila za darilo.

lp, Bori

(odgovor članu anemaric)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ELEKTRONSKE VARUŠKE
1.10.2004 21:21:55   
LORELAJ
Tudi jaz imam Navihančka. Dobila sem ga za darilo. Po 4 mesecih uporabe mi je začel nagajati. Lovil mi je Philipsovo varuško, ki jo uporablja svakinja. Problem sem rešila tako da sem obe enoti nastavila na stalni prenos (pri bateriji je eno majčkeno stikalo in tisto premakneš), od takrat lovim samo mojo pupiko.
Poskusi.

lp, Lorelaj

(odgovor članu anemaric)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?