|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bodoči obešalniki - 10. teden
5.3.2007 7:41:02   
nenni
Dobro jutro!

Kako ste punce?

Jaz super, sploh ker je tehtnica pokazala - 2kg. user posted image  Ta vikend sem bila sploh pridna in sem telovadila zjutraj in zvečer.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
5.3.2007 21:13:08   
GATA
Ojla punce

Evo mene - ajm back user posted image . Madonca si nisem mislna, da sem kar pomemben člen v verigi user posted image .  Je pa lepo da ste se spomnile name...

Zdrava ko dren (hvala bogu da je konc), prejšnji teden smo bili na dopustu (me ni bilo), tako da sem grešila, no sem se crkljala user posted image  ... ammm - no tud to mora bit za dušo.

In tako je nov teden in novi podvigi user posted image .

Nenni - user posted image user posted image user posted image  - bravo za minus na tehtnici. Zdaj bo motivacija malo večja ne user posted image . Kar tako naprej, počasi se daleč pride.

V 9.tednu ste kramljale o čokoladi. Čokolada je ena taka krasna sladka zadeva da je joj. Najboljši približek oz. nadomestek tega je dietična čokolada oz. čokoladne zadevce. So sicer malo dražje a imajo manj kalorij. Pri vseh sladkih zadevah je tako, da želja po sladkem sproža še večjo željo. Zato je včasih zelo težko to presekati. In v nemalokrat se konča s preveliko količino pojedenega. Nikol ni sam en košček user posted image ... A če se doseže da je samo en košček potem pot odrekanja ni niti potrebna. Je potrebna pa zelo velika motivacija in samokontrola, se pa da vse doseči. Spremeniti je treba način. Še prej pa poiskati vzroke za "napade" po čokoladi.


Krasno mala Tinka, da si si zadala cilj posta, držim pesti, da ti uspe. Ko boš mela trenutke krize se raje usedi za računalnik in nam kaj napiši (če ga boš mela pri roki seveda :) ).

Barbel - lepo se mej v Parizu, upam, da poročilo sledi user posted image .

Zdaj se bom pa zmerla - upam, da ne bo kakšen plus...., pol pa telovadba.

(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
6.3.2007 9:00:16   
Barbel
Evo mene.
Pariz je super: smo veliko hodili in tudi dobro jedli - tako da je bilo to izenačeno. Na stolp sem šla peš iz 1.nadstropja  navzdol, ker bi bilo navzgor prevelika kriza. Nisem si predstavljala, kaj pomeni pogled iz tako visokega stolpa (320 ali 325m). Na vrhu sem imela občutek, da se guncamo - podobno kot na ladji. Stolp res kroži - dela radij 12cm - vse skupaj nič...
Polno vtisov.
Sedaj pa tudi vaje za hrbtne mišice - me je križ fejst matral.

Bravo Nenni za izgubljene kilograme. user posted image

Mala Tinka - držim pesti za tvoj post.

Super, Gata, da si se pozdravila.

LP

_____________________________

Ba

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
6.3.2007 9:47:07   
mala Tinka
Hojla!

Js se zaenkrat še držim posta. Sicer sem bila za vikend na rojstnem dnevu in se seveda nisem mogla upreti torti, v kateri je bila tud čokolada. user posted image  Ampak to ne šteje tako močno, da bi se morala zasekirat.

Spet sem se tehtala. In tehtnica ne pokaže kakšnega prirasta k teži. Torej skoraj mesec in pol od konca diete še držim doseženo težo. Zadovoljna!

Telovadba: vaje za oblikovanje telesa so trenutno malo na stranskem tiru. Odkar je tako lepo vreme sem s tamalima cele dneve zunaj in non -stop v gibanju, tk da sem zvečer že kar utrujena. Delam jih 2-3 x na teden, kar pa tudi ni tako slabo.

Pridno migajte in uživajte!

(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
6.3.2007 12:43:07   
nenni
O Gata, dobrodošla nazaj user posted image !

Smo te pogrešale  ja,  rabimo nekoga, da nas bo v rit brcal.

Ja jaz sem ful zadovolja, da se kg topijo, si sploh ne morem predstavljat, kaj to pomeni za moje hlače - samo 2 kg manj, pa že vse štrli.

Do mojega cilja mi manjka tako še 7 kg.


(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
7.3.2007 10:53:35   
Taula
Evo še mene.user posted image Jaz sem se včeraj stehtala in je tehtnica pokazala 1 kg manj kar je čudež glede na mojo pregreho, ki je trajal skoraj cel prejšnji teden. Me je sram povedati kaj vse sem jedla.user posted image  Važno da se nisem zredila.
Ta teden sem bolj resna in pridno telovadim vsak dan, jem bolj zdravo. Naslednje tehtanje bo pa čez dva tedna. Pa bomo videli kaj bo. Upam da ne bo na koncu tehnica pokazala več kg.user posted image

Nenni..super za -2kg.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
7.3.2007 22:22:08   
GATA
Ojla punce

kar nekako mi ne rata zalaufat s telovadbo, sem se ful polenila v tem času... user posted image

Je dober zgled, da je bolš mal kot čist nč.

Plusa v centimetrih ni, vagala se pa nisem. Neki je tud minusa sam bolj malo.

Barbel spraševala si me za "recept" kako se radiram user posted image ... v bistvu poleg telovadbe (ki jo z muko spet uvajam) sam zvečer ne jem.


drugač pa punce migite, migite ker se boste bolš počutle 100%.




(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
8.3.2007 7:54:50   
nenni
Pozdravček še od mene!

Jaz sem tudi včeraj štrajkala s telovadbo. Bom danes bolj pridna!
V petek pa imam eno žurko, tako da s telovadbo ne bo nič, bom pridno nabirala kalorije.



(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
8.3.2007 9:12:34   
mala Tinka
Pozdravljene!

Najprej čestitke vsem za izgubljene kg. Bravo!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem do danes samo 1x konkretno telovadila ta teden, danes spet odpade, ko grem s kolegico v šoping in vem, da bom poleg nje čisto izmučena in mi zvečer ne bo do česa drugega kot pa tuš in v posteljo. Potem jutri moj možek praznuje in gremo ven na večerjo, spet ne bo nič. Tako, da mi preostane samo aktiven vikend!

Bodite še tako pridne naprej!

(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
8.3.2007 10:41:38   
Taula
Nenni hudo slikco imaš.user posted image  Mala Tinka..sej nakupovanje je tudi telovadba in kurjenje kalorij. Jaz grem danes tudi po nakupih z kolegico, in vem da bova preleteli cel BTC. Drugače sem pa ta teden kar pridna in telovadim vsak dan in ne jem večerje. Včeraj sem jedla čokolad, ampak brez tega pač ne gre. Žaluser posted image
Bomo videli kaj bo na naslednjem tehtanju...18.3. Če bo pokazalo več kg kot imam sedaj me bo kap.user posted image  Vesela bom že če jih pokaže isto, al pa kaki gram manj.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bodoči obešalniki - 10. teden
8.3.2007 15:17:35   
nenni
Je huda a ne!

Zame življenskega pomena, zato punce, pazite na naš planet.
user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?