|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maxi cosi city
20.9.2004 15:01:49   
dory
V infantinu sem si ogledala vozicke marele...po predhodnjem skorajnjem doktoratu...in maxi cosi me je najbolj ocaral,v crni barvi :)...to bo najin novi vozicek...ima katera kaksen info o tem vozicku..s prve roke?


papa,teja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   maxi cosi city
20.9.2004 15:03:45   
Anonimen
Malika ga ima!!!:bravo:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   maxi cosi city
20.9.2004 15:18:00   
ana1
Ce imas v mislih maxi taxi citi ga imamo mi. Trenutno uporabljamo samo ogrodje + lupinica. Vozicek je zelo vodljiv, zloženj je hitro, zavzame malo prostora. Mi velikokrat vzamemo s seboj kar oba /globokega + maxu taxi citi/.

lp, :rozica:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   maxi cosi city
20.9.2004 15:31:35   
malika
Jaz imam marelo od Babywelt( oranžne barve zelo lep)-tudi kupila v Infantinu.

Marele maxi cosi pa nisem hotela kupit samo zaradi črne barve, ker mi je na Quinnyu črna barva totalno prebledela.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   maxi cosi city
20.9.2004 15:53:53   
Anonimen
uPS, SORI. (nč ne kričim:ups: )
Ampak si jo pa hotla kupit, ne?

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   maxi cosi city
20.9.2004 15:56:19   
malika
Ja takrat sem še mislila, da je to to. Pa saj je vseeno. :)Voziček je vredu.:)
Edino slaba lastnost vseh marel -ne da se jih vozit z eno roko-grejo po svoje.:( :hudicek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   maxi cosi city
20.9.2004 18:17:42   
*maja
Evo informacije iz prve roke: mi imamo ta voziček (približno 2 meseca). Jaz ga kar ne morem prehvalit :bravo:. Zloži se ga na ZELOOO majhno, je izredno lepo vodljiv, lahek, blago se z lahkoto očisti, ko ga naš :duda: popaca z raznimi piškotki... Skratka THE BEST :). Če te pa še kaj zanima pa kar vprašaj ;).

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   maxi cosi city
30.9.2004 9:00:38   
vesnad
Zdravo

Midva pričakujeva najino srečo v januarju. Tudi midva sva se že kar odločila, da ji bova kupila Maxija, ker je tako krasno vodljiv in lahek. Mi lahko prosim zaupaš ceno? Midva sva ga našla za 65.000,00 z gotovinskim popustom, kar se mi zdi zelo ugodno. Videla sem ga pa tudi za 80.000,00.

Hvala in LP NANI

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   maxi cosi city
30.9.2004 9:13:44   
Tiki
V Infantinu ga imajo zelo ugodno, pa lahko naročiš tudi preko spleta.

http://www.infantino.info/default.cfm?Jezik=Si&Kat=03020101&ProdID=19

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?