|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 11:38:13   
Anonimen
V enem tednu sem izgubila 3,5 kg. JUHU. In to mi je uspelo kar brez večerje, ker itak nimam časa za njo, ko me naš mali tolk zaposli (kopanje, igranje, hranjenje, uspavanje, tuš.. od utrujenosti pa padem v posteljo). Upam samo, da bo šla še kakšna kg dol, ker jih je po porodu še nekaj ostalo.
Pa velik uspeha vsem, ki se matrate za poletne dni in izgubljate odvečne kilce.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 11:46:56   
Anonimen
lahko si srečna..user posted image user posted image  jaz nikoli ne jem zvečer, ampak ne gre nič dol..user posted image  tud takrat, k sm nehala večerjat ni bilo razlike na tehtnici..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 11:56:07   
Anonimen
cestitke, pri meni od kar ne večerjam, mi je šlo petnajst kil dol! in to od januarja!!! men deluje in super je da tud teb! l.p. brez stroge dijete se tud da!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 11:57:49   
Anonimen
Kdaj pa potem nazadnje jeste? in koliko obrokov imate na dan?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 12:09:10   
Anonimen
jz nazadnje južnam!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 12:25:21   
srki
A samo brez da večerjaš, se da toliko shujšat?

No, na srečo še tega ne rabim delat-hujšat, razen kakšnih mišic streniratuser posted image . Mogoče imam srečo, da ob 16.00 jem že kosilo, ki me do spanja že nasiti, spat pa itak hodim s kurami user posted image in zato ne rabim nič več jest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 13:25:04   
lukec
Tudi jaz trenutno to počnem in v 14 dneh je šlo dol 4,5 kg. Res deluje, počasi a zagotovo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 13:26:28   
bipsy
user posted image user posted image user posted image  ......tudi meni je uspelo kar nekaj kg dol spravit, odkar ne večerjam, je pa res da grem čez teden če imam le čas 2x laufat cca4km, in grejo kile kar lepo dol, sem skor že na svoji željeni teži, še mal pa mi bo ratalo, user posted image user posted image user posted image
sicer pa moram priznat, da se včasih tudi pregrešim in večerjam, ampak ne pretiravam, zdaj ko pa je regrata full, si ga pa naredim polno skledo za večerjo in to pojem,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 13:42:26   
srki
Ja hudiča, glede na to, da nikoli ne večerjam, bi morala biti že okostnjakuser posted image .

(odgovor članu bipsy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 14:21:41   
Anonimen
Ja kdo bi si mislu, da je večerja tolk vredna (po kalorijah). Jaz nazadnje jem okol 5ih popoldan, pojem pa cca. 4 obroke, včasih kakšnga manj, obvezno jem zajtrk. Telovadim lih ne, ker se mi itak ne da (telovadim ko Vala okrog prenašam ker ima že 8 kg).

LP

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 18:27:44   
Anonimen
jaz sem vedno jedla nazadnje ob 14. pa ne zato, ker ne bi hotla, ampak ker nisem bla lačna.. pa ni šlo nč dol.. tko da pr men to ne pride v poštev.. Odkar hodim v službo nazadnje jem okoli 12-13, mogoče ob 17ih še kakšen jogurt (ampak redko) , kg pa še vedno stojijo..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 19:49:05   
rozarozica
Migat je treba punce pa bo šlo kej dol!!! user posted image

Morte švicat, da porabite kalorije, če izpustite večerjo niste nič naredile, kot ste verjetno opazile, le želodec boste navadile da večerje ne je. Potem pa ko boste spet začele večerjat, se vam bojo pa kilce dvigale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 21:30:55   
Anonimen
živjo..
to se vam res ne splača,da ne jeste večerje..moja mami je isto delala,potem pa je dobila neko bolezen..mislim da želodčno rano al kak...treba jest 5 obrokov na dan..obstajajo pa diete takšne da se ti zdi,da to ni dieta...vam odsvetujem...lp

(odgovor članu rozarozica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 21:35:11   
Anonimen
Saj pojem 4 obroke na dan, vendar ne jem po 17 uri (itak ni časa). Migam pa dost s tamalim, čeprav si mislim privoščit še fitnes, saj ga imam dejansko pred nosom (50m od doma). Upam pa da ne bo manj mleka zaradi tega.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hujšanje brez večerje!
12.3.2007 21:37:08   
Anonimen
Samo res me zanima,zakaj hujšate?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hujšanje brez večerje!
13.3.2007 14:31:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Samo res me zanima,zakaj hujšate?





Ker nimamo drugega dela. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hujšanje brez večerje!
13.3.2007 15:53:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Samo res me zanima,zakaj hujšate?





Ker nimamo drugega dela. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj vem, neumno vprašanje! Mi je žal, da sem ga postavila... Pač zaspana sn bla, pa pisala traparije.. Oprostite user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hujšanje brez večerje!
13.3.2007 18:01:14   
Ženkica
Evo, jst tut ne večerjam (razen občasnih majhnih grehkov user posted image ; npr. če greva z možem mal na lepše), nazadnje jem tam okoli 17.00 ure in obvezno 4x na teden fitnes, tako da vse teče dol z mene; aja, pa vozičkanje vsak dan če je le vreme. Jem pa po sistemu ločevanja beljakovin in oglj. hidratov, na kar sem navadila tudi svojega moža user posted image .

Hujšanje brez telovadbe je brezveze, vsaj po mojem; ker če telovadiš lahko tudi malce grešiš, drugače pa moraš res vsako drobtinico gledat ki jo neseš v usta. NO, vsaj zame velja to, sicer pa ful rada dobro jem.

Aja, pa še nekaj ; nekatere pišete da ste shujšale 3,5 kilograma v enem tednu; to je praktično nemogoče, razen če nimate vsaj kakih 120 kil (joj, upam da nisem katere užalila). Predvsem na začetku shujševalnih kur ponavadi izgubimo veliko vode v telesu, šele nato maščobe; največ -3 kile na mesec, to je zdravo hujšanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hujšanje brez večerje!
14.3.2007 7:09:49   
Anonimen
Jst itak nimam v načrtu nekega hudega hujšanja, ampak če gre pa kakšna klica dol je pa prav fajn. Saj veste kaj nosečnost naredi iz človeka.

LP

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hujšanje brez večerje!
14.3.2007 10:33:10   
Anonimen
se spet oglašam, zadnič ni blo časa, reveč debatirat! jz sem vedno jedla večerjo in telovadila pa so šle kile gor, odkar pa ne jem večerje in še vedno telovadim, če ne drugače, vsaj pedeset trebušnjakov, grejo kile počasi ampak vstrajno dol!!! user posted image user posted image
jz sem delala napakouser posted image , delam v trgovini, dopoldne in popoldne!
zjutraj nisem nič jedla zvečer ko pa sem prišla iz službe sem pojedla boga in pol, zdaj ko pa sem zamenjala večerjo za zajterk, pa zvečer sploh nisem lačna! sam želodec sm morala navadit da večerje ne dobi, ampak zajterk! in kile gredo kar same dol!!! kakšne čudeže dela ZAJTERK, IN NE VEČERJA!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?