|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izpadanje-barvanje las?
31.1.2007 16:07:56   
bonbončica
Živjo

Mene pa zanima, če je dobro da bi se šla zdele lase barvat, namreč sem 5 mesecev po porodu in mi kar dosti izpadajo. A je mela kera tako izkušnjo? Ne da se mi več čakat na novo frizuro user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izpadanje-barvanje las?
31.1.2007 16:22:53   
ZALA ADL
Tudi jaz sem pet mesecev po porodu, pa mi tudi ful lasi odpadaja. Tudi jaz nisem mogla več čakat, tako da sem si že dvakrat dala pramena na narastek. Mam sošolko za frizerko, pa je rekla da je to šok od poroda, pa da bodo nehal odpadat približno šest mesecev po porodu.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izpadanje-barvanje las?
31.1.2007 17:38:19   
2 Sraki
Razlika med barvanjem las in prameni je v tem, da če si pobarvaš lase, ti to lahko posledično vpliva tudi na lasišče, saj barvo nanašaš direktno na lasišče. Če pa si daš pramena, pa barva nanašaš samo na lase, približno 1 cm od lasišča, s tem manj škoduješ že tako obremenjenim lasnim koreninam.


(odgovor članu ZALA ADL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izpadanje-barvanje las?
31.1.2007 20:19:39   
lelaval
Ti se kar pobarvaj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izpadanje-barvanje las?
1.2.2007 19:31:43   
Nyah*
Jaz sem bila pri frizerju 2 meseca po porodu, sem se precej ostrigla. Sem se hotela tudi pobarvat, pa mi je odsvetovala, ces, da mi bo se zal, ker bom ful unicila lase.

Pa se kako prav je imelauser posted image user posted image . Jaz, ki imam drugace ful goste, naravno skodrane lase, sem se mogla sedaj, eno leto po porodu, ceprav se nisem barvala, spet skoraj na kratko odstrici, ker imam tako svoh lase, unicene, izpadajo miuser posted image , v glavnem, po mojem je treba pocakat, da se stvar s hormoni normalizira, kar pa zna trajatuser posted image .



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izpadanje-barvanje las?
6.2.2007 17:31:20   
tejcka
Jest sm se pobarvala 3 mesce po porodu, pa je blo vse ok. Če imaš smolo, ti bodo lasje izpadali tako ali pa drugače, če pa imaš srečo pa ne...... Men so minimalno (že trkam). Izber si le dobro frizerko oz. nej uporab dobro barvo, kajti obstajajo razlike v kvaliteti..... boljši frizerji uporabljajo boljše barve, boljše tehnike barvanja in so posledično tud dražji..... slabši frizerji pa slabše barve........ in so zarad tega tud cenejši...... Žal.

Uživaj v novi barvi in frizuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

LPT

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izpadanje-barvanje las?
18.2.2007 10:59:21   
krfjolca
Jah, ne moreš vedet, ali bi bilo z barvanjem kaj drugače.

Sicer pa za lase priporočam negovalne ampule od Johna Friede. So 3 v pakungi, prav za poškodovane in švoh lase. Jih ful okrepi. Za konice pa Klas silikonske kapljice.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu tejcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izpadanje-barvanje las?
18.2.2007 11:12:09   
flower power
Jaz sem šla k frizerju 1 mesec po porodu pa je blo vse čist kul. Nič mi ne izpadajo.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izpadanje-barvanje las?
25.2.2007 9:25:02   
Arabela
Jaz sem se redno barvala med nosečnostjo in tudi po porodu 1x na mesec.. lase mi tudi ful izpadajo, ker mi med nosečnostjo niso in sem ji imela ful viška.. sedaj se stanje normalizira...
Je pa odvisno pač kakšne lase imaš...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izpadanje-barvanje las?
26.2.2007 22:34:37   
solatja
js sm se barvala kake 2m po porodu pa tud ostrišt sem se mogla. zdej, pri skor 8m od moje ljube user posted image , pa mi tok rastejo mali lasi pri glavi, da mi je kolegica, ki me je barvala (barvo sem kupla od frizerja - ful cenej - 10eurov za 2x!!! sam veze je treba met user posted image user posted image ), torej, kolegica je rekla, da mam gostejše, ko pa ona!!!!
lasom se po porodu kr mal strga: najprej izpadajo ko nori (moji še vedno kr precej), pol pa začnejo še bol rast. ena si je baje mogla umislit frufru zarad teh novih las user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to pride, ta bujna rast pr men kakih 7m po porodu!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izpadanje-barvanje las?
27.2.2007 12:11:38   
bonbončica
Krfjolca!!!

Kje se pa da kupit te ampule od Johna Friede? Pa so drage?

lp

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izpadanje-barvanje las?
27.2.2007 12:35:05   
SanjaS
Ne bom ti nič solila pameti, da delaj tako ali drugače...a meni se je enaka katastrofa dogajala vsakič..

Priporočam ti nov look s kratkimi lasmi, meni se ne splača barvat, ker ne bom imela kaj barvat- no, vsaj če sodim po dosedanjih izkušnjah z izpadanjem las po porodu..user posted image

Po kakšnem letu se mi je stanje normaliziralo, a se mi potem ni dalo puščat dolgih las iz drugih razlogov.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izpadanje-barvanje las?
28.2.2007 16:15:29   
Anonimen
Jaz si med nosečnostjo nisem barvala las, pa tud odpadal mi nič niso. So mi pa začel odpadat 3,5 mesecev po porodu in to kar precej (grozn za videt). Ko je bil Val star 4 mesece sem se pa pobarvala in se mi zdi da mi ne izpadajo več tolk. Drgač mi pa ne škodi da mal odpadejo k jih mam na tone.

LP

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
10.3.2007 21:30:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izpadanje-barvanje las?
10.3.2007 23:27:29   
diva 4
Sončica je zadela bistvo user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izpadanje-barvanje las?
16.3.2007 21:20:01   
gogi73
Meni tudi lasje izpadajo in me je včasih kar malo groza, ampak sej se baje stanje vzpostavi nazaj. Sem pa bila tudi že pri frizerju ampak samo na striženju. Barvam si jih bolj poredko, ko pa si jih, kupim barvo brez amoniaka od Matisa. Imam temno rjave lase, tako da potem svetlejši toni ne pridejo v poštev, ker potem je treba že amoniak.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?