|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akvarij!
16.3.2007 17:45:52   
Anonimen
Nisem še zasledila, da bi kdo omenil, da njihovi otroci z zanimanjem opazujejo akvarij oziroma ribice v njem. Naš user posted image  je čist nor na ribice. Gledal bi jih tud 2 uri skup, če bi se blo. Pa ni važn al je v stolčku al v naročju. Pa z njimi debatira, jih že tud preganja (ko s prstom pokaže na akvarij). Zanimivo.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akvarij!
16.3.2007 18:00:00   
Bubamaraa
Danaja je imela isto obdobje, ki je bila nora na ribice v akvariju...lahko je eno uro jih samo gledala in niti pisnila ni.... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akvarij!
16.3.2007 18:23:31   
Anonimen
Ja kadar k nama pridejo obiski z otroki so tud tamali čist navdušeni nad ribicami in jih lahko dolgo gledajo. K jim je pa dolgčas se pa z mačkama podijouser posted image
Jih je prav lušno gledatuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akvarij!
16.3.2007 18:36:58   
ta.nja
Živjo!

A veš, da sva z user posted image  pred enim mesecem kupila akvarij in to za našega pet mese
cev starega fantka. Kupila pa zato, ker je v trgovini za živali tako grabil po akvarijih - ribicah, da sva ga morala kupiti. Tako, da sedaj vsi uživamo v njemuser posted image


Lp Tanja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akvarij!
16.3.2007 18:53:30   
Nogavica
Živa pa ga samo ošvrkne, ko jo neseva mimo. Samo parkrat se je zagledala vanj za dalj časa. Je pa res, da ni nekega dogajanja, ker imamo v njem samo še 3 ribe user posted image user posted image user posted image . Moramo nove nabavit pa bomo potem videli.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akvarij!
16.3.2007 19:00:09   
TONČI.
Pri nas jeh je user posted image  tudi non stop gledal. Potem se pa meni ni več dalo skrbet za tiste par ribic in nimamo akvarija. Po 10 letih. Sem rekla, da ko bo določena riba šla na oni svet, gre tudi akvarij. Sem pa tud jaz zelo rada gledala v ribe. So me zelo pomirjale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akvarij!
16.3.2007 21:23:18   
Shorty_
Moja user posted image  je stara tri mesece in je tudi čist nora na akvarij pri dedku kr gleda in se smeje pa pogovarja čeprav je sam ene 5 ribic noter.
Pa tudi pes in maček sta ji zanimiva ko se preganjata

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Akvarij!
16.3.2007 21:27:55   
Peli
Naš ga je kot user posted image  zelo rad opazoval, sedaj pa če ga dam zraven, tolče po njem in podi ribice, da ne govorim od lupčkov na šipi....user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?