|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediatri v Trbovljah?
15.3.2007 13:56:12   
laruska
Počasi bomo morali izbrati pediatra za našo zvezdico. Zanimajo me vaše izkušnje in koga predlagate (v Trbovljah)?
Vesela bom vaših odgovorov. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediatri v Trbovljah?
15.3.2007 14:39:35   
F*S*M
oj,

jaz sem drgač skoz hodila v hr. moja mami ki se je pol preselila v trbovlje pa je brata in sestrico dala k Peščevi, men je super zdravnica, kadar grem s tamalo k zdr. vedno je prjazna pa vse se da zment


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu laruska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediatri v Trbovljah?
15.3.2007 16:59:36   
ta.nja
Živjo!

Mislim, da v Trbovljah ni kaj veliko pediatrov na izbiro. Delajo samo dve pediatrinji, dr. Vahtar pa samo pomaga, tako da bom jaz mogoče šla kar v Hrastnik - tam imajo luštno  user posted image  pediatrinjo.

Lp Tanja

(odgovor članu laruska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediatri v Trbovljah?
15.3.2007 17:45:00   
kity
Dr. Justinek super zdravnica,resuser posted image user posted image

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediatri v Trbovljah?
15.3.2007 21:13:51   
tati2
V Trbovljah jih je zelo malo. Dr. Justinek je kar v redu ampak pravijo, da ima polno.

(odgovor članu kity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediatri v Trbovljah?
15.3.2007 21:25:40   
Miss Piggy
Mi imamo zaenkrat se Vahtarja, ampak on je ze v pokoju in samo pomaga, dokler ne dobijo novega, pa Uranic je tud na zalost zr v pokojuuser posted image , Justinekova je OK, vendar imam izkusnje z njo le v preventivi, Pesceva je bila prej solska se mi zdi - enkrat sem bila pri njej kot dijakinja in se mi zdi da se se usedla nisem, mi je ze pri vratih drzala karton da grem venuser posted image , pol je mislim se Kuharjeva, ampak ona samo pomaga v preventivi, drugace pa je v Hrastniku... V glavnem-nobene izbireuser posted image .

(odgovor članu tati2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediatri v Trbovljah?
16.3.2007 9:59:01   
pikicaa
Meni je super dr.Justinek.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediatri v Trbovljah?
16.3.2007 10:53:43   
mily
Mi imamo Justinekovo, ker je nadomestila Uraniča. Zaenkrat nimam nobenih pripomb čez njo. user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?