|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   depresija??
5.10.2004 20:09:28   
mtd
ali je možno, da se me loteva po-poporodna depresija; sem kar sitna, jokala bi za vsak d..,mož pa nastrada:(

verjetno je to zato, ker sem ogromno časa sama z malim

pa ga imam rada, da ne boste mislile.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   depresija??
5.10.2004 20:16:10   
kimi
Poporodna depresija pride nekje po prvem tednu poroda. In dokaj kmalu mine. Mogoče je to od nespanja, utrujenosti,...

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   depresija??
5.10.2004 20:23:02   
TARA in MAJ
poporodna depresija je seveda možna lahko se stopnuje vendar gre v večini primerov le za utrujenost zaradi neprespanih noči in dela ki ga imaš z otrokom čeprav jok in tesnoba sta del depresije. LEP VEČER TARA:rozica:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   depresija??
5.10.2004 20:26:52   
malika
Lahko da se te loteva, zato pa ven med ljudi! Sem videla, da si štajerka, zakaj se nam ne pridružiš na naših srečanjih, da prideš malo ven iz hiše in vidiš en kup nas žensk s včasih istimi problemi. Izkušnje in pogovor s eno x osebo kar precej pomagajo.
LP:)

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   depresija??
5.10.2004 20:28:11   
puncica
Ja nisi edina, tud jaz včasih mislim da bo kr znorela doma. Sem večinoma sama s tamalo od jutra do petih, šestih, potem pa moj še doma dela pa smo spet same, no sej ni tako vedno a potem še kdaj zvečer moram jaz uspavat, pa mi gre kr na jok. Po moje je to krivo da sem večinma doma in da nimam kaj za počet, ker moram skoz na našo piško pazit saj ful mal spi, pa nikamor ne greva, razen kak sprehot, itak pa tle ne poznam kakšnih takih deklet kot sem jaz, smo pač v odmaknjeni vasici:(

Sej bo bolje ko bo mal zrasla in tud pri teb bo boš videla. Glavo pokonci, pa mal svojga tamalga pocartaj, pa bo.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   depresija??
5.10.2004 21:25:30   
Abby
Mene je kar dolgo dajala poporodna depresija, pa so vsi samo govorili, da je to normalno, pa da kmalu mine itd. Če si lahko dovolim primerjavo: podobna reakcija je, ko dobiš otroka, kot takrat, ko ti umre družinski član. Seveda je rojstvo otroka srečen dogodek - jaz sem otroka načrtovala, si ga želela in se ga veselila, ampak gre za to, da se življenje spremeni v temeljih. Ko sem se vrnila iz porodnišnice, je svet dejansko izgledal drugače, kot prej. Podoben občutek sem imela pred 9 leti, ko mi je umrla babica in lani, ko mi je umrl oče.
Depresija mine, ko se privadiš novemu življenju. Vsekakor pa ne traja tako dolgo, kot žalovanje za umrlim. Morda bi kazalo tudi pogledati po kakšni literaturi in priročnikih.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?