|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko sredstev...
23.3.2007 10:55:10   
ur+sa
zdravo! mene pa zanimajo ene informacije, k sem čist frišna, pa se nisem dosts tem seznanjena....
seveda je to za tiste, k mate že kakega otročka...

Koliko mesečno daste za pleničke....?
pa kar paše zraven za novorojenčka... (razen vozek in take stvari)

Čist tko nevmesno vprašanje, vas je kaj k dela samo moški? se da preživet začasno z eno plačo.... (jest bi itk dobla neki od socialne,...KOLIKO PA DOBIŠ)-čist infomrativno?

hvala, LP

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko sredstev...
23.3.2007 11:03:51   
Pingvinčica
Pleničke in čistilni robčki lahko računaš tam okoli 10.000 na mesec. Pa potem moraš računat da skor vsak mesec rabi nekaj na novo za oblečt ali pa obut. Da preživet če dela samo eden včasih je malo bolj na knap ampak vse se da če se hoče. Glede socialne ti bom pa rekla tako, da je cenzus zelo nizek mislim da okoli 100.000 za 3 člansko družino, naj me katera popravi če se motim. Ti pa itak pripada porodniška eno leto. Če si bila v zadnjih 3 letih zaposlena vsaj eno leto mislim da okoli 70.000 če pa nimaš delovne dobe pa okol 40.000 (mam prav, popravite če sem kaj narobe napisala)


< Sporočilo je popravil Tia2005 -- 23.3.2007 11:05:36 >

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko sredstev...
23.3.2007 11:06:39   
BaByGiRl
Če si bila v zadnjih 3 letih zaposlena vsaj eno leto mislim da okoli 70.000 če pa nimaš delovne dobe pa okol 40.000 (mam prav, popravite če sem kaj narobe napisala)

Prav imaš.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko sredstev...
23.3.2007 11:11:00   
ur+sa
ja imam eno leto delovne dobe....
aja pa se to....mogoče butasto pa vseen, a greš loh prej s porodniške delat, č želiš al morš bit doma 1 let??user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko sredstev...
23.3.2007 11:11:58   
Pingvinčica
Ne ni ti treba bit če nočeš.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko sredstev...
23.3.2007 11:12:39   
BaByGiRl
Lahko greš prej delat. Samo dvomim, da si boš to želelauser posted image
Eno leto delovne dobe moraš imeti v zadnjih 3 letih, ne vse skupaj.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko sredstev...
23.3.2007 11:20:31   
ur+sa
ja ssej v zadnjih 3 letih bom maja mela 1 lwto delovne dobe...

mhm, sam še neki.... sam jest mam pa samo 65% zaposlitev...kuko pa poj to šteje...to poj niče ne pomaga, če delam že1 letuser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?